Sport

Warmia po Walnym

Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Klubu Sportowego „WARMIA” odbyło się w piątek 18 marca w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta w Grajewie.

Zarząd Klubu Sportowego Warmia Grajewo pozostaje w niezmienionym składzie. Stanowisko Prezesa piastuje nadal Jerzy Kruszyński, a dyrektorem KS jest Janusz Szumowski.

-Na chwilę obecną uzupełniliśmy zespół 4 nowymi zawodnikami. Jest to bramkarz Sacharczuk, dwóch młodzieżowców Jagielonii Białystok – Koźlik, Walkiewicz i Staniurski młodszy pomocnik Mlekowita Wysokie Mazowiecke. Trenuje z nami jeszcze Philipe Unkoro były zawodnik pierwszoligowego GKS Katowice i Groklinu Grodzisk Wielkopolski oraz Michał Grigoruk także młodzieżowiec Jagielonii Białystok. Nie wykluczone, że ci dwaj zawodnicy jeszcze wzmocnią Warmię Grajewo. Tak jak powiedziałem nowi zawodnicy sa uzupełniniem kadry, napewno nie wzmocnieniem. Na wzmocnienia nie mieliśmy możliwości finansowych - powiedział trener grajewskiej kadry P. Zajączkowski
"Jeśli chodzi o kwotę zadłużenia klubu, wynosi ono na dzień dzisiejszy około 100 tysięcy złotych. Zadłużenie powoli ale zmniejsza się. Jest to kwota w której skład wchodzą też zobowiązania nieprzeterminowane. Nie jest to kwota gigantyczna ale nie jest też mała. Zarząd Klubu nie ustaje w poszukiwaniu nowych źródeł finansowania klubu i przynosi to wymierne efekty. Od 1 lutego do grona firm wspierających nasz klub dołączyły kolejne. Dzięki temu budżet klubu zasilany będzie dodatkową kwotą 3 tys. zł miesięcznie do końca roku kalendarzowego" -dyrektor Janusz Szumowski
e-Grajewo.pl

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.