środa, 25 maja 2022

Sport

Warmia po wakacyjnej przerwie

Po wakacyjnej przerwie w poniedziałek 11 lipca o godzinie 16:00 piłkarze WARMII Grajewo rozpoczęli treningi przygotowujące zespół do sezonu 2011/2012, którego start planowany jest na weekend 13 / 14 sierpnia. Zajęcia poprowadził Marcin Strzeliński, który nadal pozostanie szkoleniowcem naszego zespołu.
 
W drużynie nie dojdzie do rewolucji kadrowej a zmiany w szerokiej kadrze będą zapewne wyłącznie kosmetyczne. Chęć dalszej gry w naszym Klubie wyrazili wszyscy zawodnicy, którym z dniem 30 czerwca zakończyły się obowiązujące umowy.
 
Pierwszy tydzień zajęć naszego zespołu zostanie zakończony meczem kontrolnym z II-ligowym SOKOŁEM Sokółka w najbliższą sobotę o godz. 11:00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie. Serdecznie zapraszam sympatyków piłki nożnej na to spotkanie - wstęp bezpłatny.
 
Drobnym zmianom uległ plan sparringów. Nie dojdzie do skutku planowany mecz z LEGIONOVIĄ Legionowo, która wybiera się na obóz przygotowawczy i zrezygnowała z przyjazdu do Grajewa w dniu 23 lipca. W tym dniu WARMIA zagra w Supraślu (a nie jak planowano w Grajewie) z JAGIELLONIĄ Białystok (Młoda Ekstraklasa) o godz. 10.00.
- informuje Janusz Szumowski
 

więcej na http://kswarmiagrajewo.org 
 

niedziela, 22 maja 2022

AMP Girls. Dziewczyny na medal!

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.