Sport

  • 26 komentarzy
  • 9568 wyświetleń

Warmia- Legia (0:2)

23.04.2005 (sobota) Grajewo


Warmia - LEGIA II Warszawa

Wynik 0:2

"Było bardzo trudno, wiedzieliśmy, że to będzie dla nas bardzo ciężki mecz. Wyszliśmy ustawieni bardziej defensywnie : 4-5-1, z jednym napastnikiem, dwóch zawodników miało tworzyć akcję, nie do końca to jednak przyniosło rezultat. Cieszy nas wynik, było bardzo ciężko – bardzo dobry miejscowy zespół, praktycznie przez większą część meczu to oni byli w posiadaniu piłki, to oni dyktowali warunki gry. Liczyliśmy się z tym i zastosowaliśmy odpowiednią taktykę do takiego przebiegu gry na boisku, spodziewaliśmy się, że taki właśnie będzie. To imieninowy prezent dla głównego trenera" – powiedział drugi trener Zespołu Legii II, Tomasz Strejlał (foto 8)
"Dotychczas rozegraliśmy 6 spotkań ligowych - 3 zwycięstwa i 3 remisy. Z dorobku punktowego i z gry zespołu jestem bardzo zadowolony. Myślę, że następne kolejki pokażą, na co dalej stać Warmię. W tych meczach, ważnych, spotykamy się z Legią Warszawa – bardzo solidnym zespołem, jedziemy do Kozienic, mecz z Unią Skierniewice i z FINISHPARKIET. Są to czołowe zespoły, które grają dobry futbol i jeżeli z nimi będziemy uzyskiwać dobre wyniki, to do końca rozgrywek rywalizacja o awans będzie bardzo ciekawa. Mam nadzieję, że my w tej stawce do końca rozgrywek w czubie tabeli będziemy" – mówił Piotr Zajączkowski trener Warmi Grajewo przed spotkaniem.


Życzenia imieninowe składamy p. Prezesowi Jerzemu Kruszyńskiemu (foto 4 - z lewej).

Konkurs
„Typuj wynik – wygraj bilet”


e-Grajewo.pl

Komentarze (26)

Nie no naprawdę ostatnio to same remisy więc dajmy na to 1:1

ja obstawiam wynik 0:0, aczkolwiek nasz Philip może zrobic niespodziankę i będzie 1:0

1:0 dla WARMII!!!

ja stawiam na 0-0

Warmia -Legia 1:2

Warmia -Legia 3:2

Warmia - Legia II 1:0

Warmia - Legia 2:0

najbardziej prawdopodobny wydaje sie wynik 3-1 dla warmi

warmia wygra 2:1

1 dla legi , 2 dla warmi

Warmia-Legia 1:2

Eeeeeeeeeeee i lipaaaaaaaaaa wielkaaa przegranaa 0:2

Maks i Klosowski sa potrzebni dla zespolu jak noga dla stolu.Zdrowiejcie chlopaki szybciej!!!!!!Zdrowka zycze!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.