Sport

  • 7 komentarzy
  • 9135 wyświetleń

Warmia górą i co dalej

25 września w Grajewie na miejskim stadionie odbył się mecz piłki nożnej


MLEKPOL WARMIA GRAJEWO – MG MZKS KOZIENICE 1 : 0 (0:0)

Bramka: Radosław Guzowski – 90 min
Żółte kartki: Jurok, Guzowski, Giermasiński (Mlekpol), Procki, Misztal, Kołodziejczyk (Kozienice)
Sędziowali: Mariusz Wiśniewski jako główny oraz Zbigniew Czajkowski i Jarosław Sielski (Warmińsko – Mazurski Związek Piłki Nożnej)
Widzów: 300

MLEKPOL: Janowski – Kołłątaj, Kłosowski, Zajączkowski (56 Soska), Pacholczyk (59 Figurski), Giermasiński, Strózik, Wincel, Paczkowski (84 Guzowski), Jurok, Mirva (90 Wojtkielewicz)

KOZIENICE: Stawiarski – Sokół, Procki, Gogacz, Skórnicki, Misztal, Godlewski, Czaplarski (46 Bilke), Kołodziejczyk (60 Smolak), Umukoro (83 Seremak), Kocyk (84 Ura). (Przegląd Sportowy)


- "Trochę smutno, bo bramkę straciliśmy w ostatniej minucie meczu, po błędzie dwóch zawodników; nie powinniśmy odpuścić; w sumie słaby mecz. Większość akcji w środku pola, brak walki, jedną sytuację stworzył zespół Grajewa gdzie wybronił Stawiarski i my praktycznie mieliśmy też tylko jedną sytuację. Mecz bez wielkich atrakcji i bez przewagi jednej albo drugiej strony. Małe widowisko dla kibiców." -powiedział nam trener gości (foto4)

Trener Warmi uważa, że drużyna wygrała pewnie; stworzyli co najmniej 3 – 4 dobre sytuacje; dzisiejszy przeciwnik jest bardzo trudny i wymagający. W jego przekonaniu będzie on walczył o awans do II Ligi. Do swojego zespołu kieruje słowa uznania za dzisiejszą determinację. Czeka z niecierpliwością na mecz wyjazdowy z nadzieją na podobną jak dzisiaj grę swoich zawodników. Liczy na punkty, dosyć ma już tygodni z wyjazdowymi porażkami


Bilet ufundowany przez dyrekcję klubu na kolejne spotkanie tj.
Warmia Grajewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 9 października
za dobrze wytypowany wynik dzisiejszego meczu (w drodze losowania)

otrzymuje RAFAŁ - gratulujemy

e-Grajewo.pl

więcej o MG MZKS Kozienice ...


W czwartek 30.09 br. o 20.00 odbędzie się czat z kapitanem Warmii Grajewo Przemkiem Kołłątajem ( www.czat.e-grajewo.pl)

środa, 6 grudnia 2023

Grajewo. III liga futsalu (8.12)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.