sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 8059 wyświetleń

Wandale zatrzymani w areszcie

Grajewscy policjanci zatrzymali kobietę i mężczyznę, którzy zniszczyli drzwi do piwnicy w jednym z bloków na Os. Centrum oraz dwóch 18 –latków, którzy wybijali szyby w budynku dworca PKP oraz przewrócili na tory kolejowe kontener ze śmieciami. Cała czwórka noc spędziła w policyjnym areszcie. Dzisiaj dowiedzą się, jakie czekają ich konsekwencje w związku z łamaniem prawa.


7 lipca br. dyżurny grajewskiej komendy Policji po godzinie 22 otrzymał zgłoszenie, że dwoje młodych ludzi uszkodziło drzwi do piwnicy w jednym z bloków na Os. Centrum. Na miejsce natychmiast skierowany został policyjny patrol. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 71–letnia mieszkanka bloku, usłyszała hałas dochodzący z piwnicy. Gdy poszła sprawdzić, co się dzieje zobaczyła zniszczone drzwi wejściowe i dwójkę młodych ludzi, którzy na jej widok zaczęli uciekać. Starsza pani sama próbowała zatrzymać uciekającą kobietę, złapała ją za ubranie, jednak udało jej się uciec. Mieszkanka bloku szczegółowo opisała wandali i policjanci natychmiast ruszyli na ich poszukiwanie. W pobliskiej okolicy ujawnili dwoje młodych ludzi, których wygląd odpowiadał podanemu wcześniej rysopisowi. Okazało się, że są to osoby, które odpowiadają za zniszczenie. Natychmiast zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Ustalono, że zniszczenia dopuściła się 25-letnia mieszkanka gminy Prostki oraz 29-latek mieszkający w Ełku. Para była nietrzeźwa.

Tego samego dnia, w godzinach wieczornych, mundurowi z Grajewa zatrzymali dwóch 18-latków, którzy będąc pod wpływem alkoholu wybijali szyby w budynku dworca PKP w Grajewie oraz przewrócili na tory kontener ze śmieciami. Młodzi ludzie zostali doprowadzeni do komendy i noc spędzili w policyjnym areszcie.

Dzisiaj, cała czwórka usłyszy zarzuty, a o ich dalszym losie zdecyduje sąd. -  KPP w Grajewie

 

Komentarze (5)

"Przyszłość kraju"

Tylko do wapna i spokój

Pręgierz to naprawdę dobra opcja, wybatożyć takiego gnoja tak żeby dwa miesiące się położyć nie mógł to by do końca życia zapamiętał. Szkoda ze policja nie może spałować ich porządnie ehh

Takich decydentów powinno zatrudniać się do prac porządkowych na rzecz miasta : sprzątanie, porządkowanie , sadzenie zieleni itd..

co to za melanz bez strat?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.