niedziela, 29 maja 2022

Kultura i rozrywka

Walne Towarzystwa 9 PSK

W dniu 19 lipca 2011 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Towarzystwa Przyjaciół 9 PSK w Grajewie.

Głównym celem spotkania było podsumowanie kadencji władz Towarzystwa i jego działalności w latach 2008 - 2011. Po udzieleniu absolutorium ustępującym władzom dokonano wyboru władz na kadencję 2011 - 2014.

W skład Zarządu weszli: Antoni Dudziński – prezes, Janusz Bagiński – wiceprezes, Marzena Sulkowska – skarbnik, Tomasz Dudziński – sekretarz i jako członkowie: Malwina Bagińska, Grzegorz Marciniak i Stanisław Wiśniewski.

W trakcie całego spotkania podkreślano aktywność i wielopoziomowość podejmowanych przez Towarzystwo inicjatyw. Nie zabrakło też informacji o powstałym przy Towarzystwie Społecznym Komitecie Renowacji Grajewskiego Cmentarza Parafialnego. W spotkaniu wzięło udział 38 osób w tym zaproszeni goście: Mieczysław Bagiński – Radny Sejmiku Woj. Podlaskiego i Jarosław Augustowski – Starosta Powiatu Grajewskiego. Szkoda, że zabrakło pozostałych zaproszonych gości, w tym władz samorządowych miasta Grajewo – mamy jednak nadzieję, że ich absencja była spowodowana ważnymi obowiązkami służbowymi. Całość spotkania, które odbywało się w zaciszu "Dworu Kosiły" upłynęła w miłej atmosferze, a koleżeńskie spotkanie przy grillu po zakończeniu obrad było dobrą okazją do luźnych dyskusji i integracji członków Towarzystwa.

T. Dudziński

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.