sobota, 29 stycznia 2022

Kultura i rozrywka

  • 8 komentarzy
  • 10086 wyświetleń

Walentynki 2008

Obdarowywanie ukochanych upominkami, wspólne kolacje, romantyczne wieczory w dniu 14 lutego od kilku lat jest w naszym kraju tradycją. Z roku na rok Dzień św. Walentego cieszy się większą popularnością i po prostu nie da się o nim zapomnieć !

Wielu mieszkańców Grajewa kupiło już walentynkowe upominki. Zapytaliśmy więc ekspedientek w drogeriach, kwiaciarniach na jakie prezenty najczęściej decydowali się grajewianie.

- Na Walentynki panowie zdecydowanie wybierają róże – koniecznie czerwone. Chociaż muszę powiedzieć, że w tym roku dużym zainteresowaniem cieszą się również tulipany – mówi ekspedientka kwiaciarni przy ul. Wojska Polskiego.

- Odwiedzający nas klienci dla swoich partnerek najczęściej wybierają koronkową bieliznę i koszulki satynowe. Panie kupują bokserki z walentynkowymi motywami - twierdzi ekspedientka butiku z bielizną.

- Z biżuterii zdecydowanie królują srebrne naszyjniki oczywiście z serduszkiem – dodaje właścicielka sklepu z biżuterią.

A jak wy spędziliście Walentynki i co podarowaliście ukochanej osobie?

e-Grajewo.pl


Komentarze (8)

Ja spędziłam Walentynki tak trochę smutno i trochę wesoło . Ja w tym roku nie dostałam żadnej walentynki ponieważ może moja klasa mnie po prostu nie lubi.Pozdrawiam mojego brata Karola Górskiego który mieszka w zielonce koło warszawy braciszku wesołych walentynek.

ja podarowałam misia i maxi pocztówke hehe..

iha normalnie odlot wczoraj 211 walentynek""**

Uważam, że to święto jest tak głupie, jak wszystkie inne święta, które przyszły z zachodu. Spędziłem je na siłe i udawałem, że jest fajnie ;]

pozdrowienia dla pani basi z gustu

pozdrowienia dla tej pieknej damy z lewej strony

ja nie mam chłopaka ... :(

mnie tam walentynki nie obchodzą i tak niemam dziewczyny @

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.