Sport

  • 3 komentarzy
  • 12280 wyświetleń

Walczyli o Puchar Premiera

    W dniach 4 - 7.10.2011 r. w Warszawie odbył się Finał Krajowy Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Startowały w nim 64 najlepsze drużyny z kraju wyłonione w drodze eliminacji.

    W Centrum Kongresowym przy ul. Bobrowickiej odbyło się uroczyste otwarcie Wielkiego Finału, podczas którego Dariusz Dziekanowski rozlosował grupy rozgrywkowe w kategorii chłopców i dziewcząt. Mecze grupowe, ćwierćfinałowe i półfinałowe rozgrywane były na Bemowie w OSiR przy ul. Obrońców Tobruku  na 8 boiskach. Wielki Finał został rozegrany na warszawskim Torwarze przy ul. Łazienkowskiej, a swoją obecnością uświetnili go Premier Donald Tusk, Minister Sportu Adam Giersz, Jerzy Dudek, Roman Kosecki, Szymon Majewski, Robert Korzeniowski oraz Daniel Olbrychski. Cały turniej na żywo komentował Dariusz Szpakowski.

    Jedną z atrakcji turnieju było zwiedzanie Stadionu Narodowego, na który to młodzież z kompleksu hotelowego Atos - Portos - Aramis wieziona była przez Warszawę 18 autokarami pod pełną eskortą policji. Podczas zwiedzania uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody i autografy od wszystkich gości turnieju.

    Ostatecznie drużyna z SP1 Grajewo po ciężkich i zaciętych meczach zajęła 13. miejsce.
    Skład drużyny:  Wierzbicki Maciej, Hertmanowicz Hubert, Nowicki Artur, Groszyk Maciej, Łomotowski Paweł, Blaszko Bartłomiej, Kozikowski Kamil, Kalinowski Dawid, Mściwujewski Hubert, Łomotowski Piotr

    Trener: Norbert Szulc
   
    Gratulujemy!

wtorek, 16 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (3)

też byłam z nimi w Warszawie , mówie wrażenia niesamowiteXD

Ja też chcę być na takich zawodach! Gratuluję, choć wam zazdroszczę:)

2 bracia blizniacy :D:D:d

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.