Wiadomości

Wakacyjne przeglądy i remonty


Czas wakacji to idealny moment na przeprowadzenie remontów w szkołach i przedszkolach. Budynki stoją puste i bez przeszkód można wpuścić ekipy budowlane. Zakres prowadzonych prac jest szeroki – od drobnych malarskich, odnawiania sal lekcyjnych, szatni, pomieszczeń kuchni i stołówki poprzez prace konserwatorskie instalacji elektrycznej, centralnego ogrzewania, kanalizacji sanitarnej, kończąc na wymianie grzejników, okien, drzwi, przystosowaniu sal i łazienek np. na potrzeby oddziału przedszkolnego czy remoncie dachu.

Nim zabrzmi pierwszy dzwonek wszystko powinno być zakończone. Zapewne potrzeby są większe, jednak w każdym roku, w miarę możliwości są realizowane te najpotrzebniejsze, by dzieci z wakacji wróciły do placówek w dobrym stanie technicznym.


Letnie miesiące to również dobry czas na wykonanie prac konserwacyjnych w innym miejskim budynku - pływalni. W lipcu odbył się przegląd techniczny urządzeń, niemożliwy do przeprowadzenia w normalnym trybie pracy obiektu basenowego. W trakcie ponad dwutygodniowej przerwy technologicznej, gwaranci dokonywali swoich czynności serwisowych (wszystkie urządzenia są jeszcze na gwarancji).

Wbrew niektórym opiniom, jak zapewniają administratorzy Pływalnia Miejska nie ma żadnych awarii i problemów z urządzeniami, a przeprowadzenie opisanej przerwy jest obowiązkowe i odbywać będzie się co roku. Przerwa technologiczna, oprócz wykonania konserwacji pozwoliła również na drobne prace malarskie, t.j. pomalowanie pasów, by klienci mogli korzystać z atrakcyjnego i zadbanego obiektu.


e-Grajewo.pl

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.