wtorek, 9 sierpnia 2022

Kultura i rozrywka

Wakacje z Biebrzańskim Parkiem Narodowym

Biebrzański Park Narodowy serdecznie zaprasza, w tym dzieci z opiekunami na wydarzenie pn. „– Tydzień Różnorodności Biologicznej Wokół Nas  – Wakacje w Biebrzańskim Parku Narodowym”.

 

 

W programie:

  • 4 lipca br. godz. 10:00 -12:00 – Warsztaty ceramiki artystycznej z Dorotą Czerepko z Biebrzańskiej Pracowni Sztuki. Miejsce: Plac przed Centrum Edukacji i Zarządzania BbPN w Osowcu-Twierdzy 8.

 

  • 5 lipca br. godz. 10:00 -11:00 – spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim – dziennikarzem, współpracownikiem telewizji, współautorem wielu cyklicznych programów o polskiej przyrodzie, autorem książek pt. ”Gawędy o wilkach i innych zwierzętach”, „Przyrodyjki”. Miejsce: sala konferencyjna nr 3 w Centrum Edukacji i Zarządzania BbPN, w Osowcu-Twierdzy 8.

 

 

  • 6 lipca br. godz. 10:00 -12:00 –  „Wodny świat”. Warsztaty z edukatorami Parku – poławiania, obserwacji i oznaczania zwierząt i roślin wodnych (wycieczka w teren  – w zależności od pogody). Miejsce wycieczki: ścieżki edukacyjne Terenowego Ośrodka Edukacyjnego (2 km od Centrum Edukacji i Zarządzania BbPN). Miejsce spotkania: Centrum Edukacji i Zarządzania BbPN w Osowcu-Twierdzy 8.

 

  • 7 lipca br. godz. godz. 10:00 -12:00 – „Z makramą przez życie”. Warsztaty makramy połączone z wycieczką w teren. Miejsce wycieczki: ścieżki edukacyjne Terenowego Ośrodka Edukacyjnego (2 km od Centrum Edukacji i Zarządzania BbPN). Miejsce spotkania: Centrum Edukacji i Zarządzania BbPN w Osowcu-Twierdzy 8.

 

Uwaga – ilość miejsc ograniczona.

 

Zgłoszenia udziału przyjmuje i udziela szczegółowych informacji: Beata Głębocka, adres mailowy: Beata.Glebocka@biebrza.org.pl

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

 

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.