sobota, 2 lipca 2022

Kultura i rozrywka

  • 7 komentarzy
  • 10230 wyświetleń

Wakacje w Rudzie

Wakacje z „Świetlicą Chochlików” w Rudzie

Projekt realizowany w ramach Programu Integracji Społecznej finansowany ze środków Poakcesyjnego Programu Wspierania Obszarów Wiejskich.

W okresie wakacyjnym w świetlicy w Rudzie prowadzone są od poniedziałku do piątku; kilkugodzinne zajęcia zorganizowane, dla dzieci i młodzieży, pod hasłem: ”Wakacje z Świetlicą Chochlików”.
W programie wakacyjnym organizowane są między innymi: zajęcia sportowo-rekreacyjne, gry i zabawy na świeżym powietrzu, wycieczki piesze, gry i zabawy integracyjne, projekcje bajek, turnieje zagadek oraz różnorodne zajęcia plastyczne.
Ponadto planowane są również: grille, ogniska, rajdy rowerowe, a także turniej piłki nożnej. - informuje gminagrajewo.pl

Komentarze (7)

Nawet nawet...mogliby jakąś dyskoteke zorganizować ;)!
Ale i tak jest suuper pozdrawiam ;] ;**

Widać dużo kasy na to poszło z projektu ( PRZECIEŻ KREDKI I KOLOROWA KREDA KOSZTUJA ! ) Ale to wszystko dzieki wspaniałemu panstwu polskiemu.

No proszę, proszę... NIECH MI KTOŚ JESZCZE POWIE, ŻE NA WSI CIĘŻKO ŻYĆ, nawet wakacje mają zorganizowane! A w Grajewie?? CO ?!

Do Ktosik: człowieku pudełko starej kredy - to nie taki wydatek... Znam setki droższych rozrywek dla dzieci - ależ ludzie są skąpi!

Obecnie mieszkamy w Rudzie-bardzo nas cieszą takie inicjatywy-realizowane coraz prężniej na terenie-z tego co się orientujemy-całej gminy, coś się wciąż dzieje-ktoś nad tym pracuje i...kręci się życie. W Rudzie mieszkamy od niedawna i jesteśmy bardzo zadowoleni-z pracy i działań osób zaangażowanych. Oby tak dalej!

to była ironia :) ANNA

Ano teraz zrozumiałam :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.