Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 13069 wyświetleń

Wakacje tuż, tuż

Zakończenie roku szkolnego, a tym samym początek wakacji, w tym roku w większości placówek oświatowych odbędzie się w piątek 23 czerwca br. Uroczystości rozdania świadectw w szkołach rozpoczną się w godz. 9.00-10.00.

Rok szkolny 2005 - 2006 w porównaniu z ubiegłymi latami był wyjątkowo spokojny. Obyło się bez reform systemu edukacji, czy afer w szkołach. Jedyną zmianą, ale za to spektakularną była nominacja na Ministra Edukacji Narodowej posła Romana Giertycha. Nominacja, która do dziś w środowisku nauczycieli wzbudza wiele kontrowersji.

 

e-Grajewo.pl

Komentarze (9)

no ja się zastrzelę naszą szkołę pokazują no ja padam kleee.... no żyję ale też dobrze że nasza szkoła sławna

,,Jedyną zmianą, ale za to spektakularną był nominacja na ministra Edukacji Narodowej posła Romana Giertycha. Nominacja, która do dziś w środowisku nauczycieli wzbudza wiele kontrowersji.,,WIADOMO LEWICOWI NAUCZYCIELE TEZ ISTNIEJĄ... za PRLu było im lepiejA oto dowód na to zależność ,,niezaleznych protestów'' i ''oddolnych inicjatyw'' od srodowisk postkomunistycznych: http://wiadomosci.wp.pl/gid,8344271,img,8344283,kat,32834,galeriazdjecie.html?G%5Bpage%5D=15

ładny ten chłoapqqq co stoiiii przy barierceee w czarnejjj bluzce hyhyhy namiarki mi na niego dajciee:PP hyhyhy

Jestem nauczycielem o prawicowych poglądach, od 1980 roku w Solidarności, a Giertycha też nie chcę! No i problem - nie pasuję do spiskowej teorii lansowanej przez MW 1922. Dlaczego? Bo jestem przeciwnikiem kazdej dewiacji - tej czerwonej, komunistycznej i tej czarnej - klerykalnej...
Pozdrawiam.

Nie jestem lewicowy.
Nie byłem nauczycielem w PRL - byłem uczniem.
Nie podoba mi się to co robi Minister Giertych - bo bije pianę zajmując się rzeczami absolutnie nieistotnymi (konferencje prasowe o niczym i zapełnianie strony głównej ministerstwa swoimi zdjęciami) albo niewykonalnymi (kamery monitorujące we wszystkich szkołach - bo z braku środków bedzie ich po 2 lub 3, a jeśli mają pomóc w LO powinienem ich mieć ok.30) albo i nieistotnymi i niewykonalnymi (filtry blokujące szkodliwe treści na szkolnych komputerach).
Jednocześnie też nie zajmuje się tym, co ważne: reforma podstawy programowej, naprawienie chorych egzaminów zewnętrznych, prawne podstawy rzetelnej oceny pracy nauczyciela, finansowanie zajęć pozalekcyjnych). aj.
PS. 1.Nauczyciel w PRL nie miał łatwiej: zarabiał relatywnie ok. 70% tego co dzisiaj, był pod ciągła obserwacją komisarzy z partyjnych komitetów pod kątem prawomyślności socjalistycznej, do 1982 miał zdecydowanie wyższe niż dzisiejsze pensum.
2. Ostatni dwaj poprzednicy Pana Ministra też nic nie zrobili w kwestiach moim zdaniem ważnych.

Siema....:)
SpoX nie długo Będą wAkAcJE i CoOl.(-_-)
3majcie Się

JA JUż MAM FAJRANT PIERDOLE NIE ROBIE.

Ręce precz od Romana. Roman to prawdziwy Polak nieuki jedne !!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.