piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 12540 wyświetleń

Wakacje -tragiczny weekend

12 wypadków, 21 osób rannych, 2 osoby zginęły i 1 utonęła. 64 pijanych kierowców. To bilans gorącego i tragicznego weekendu.

Do pierwszego tragicznego wypadku doszło w piątkowy wieczór na drodze z Suwałk do Jeleniewa. 46-letni mieszkaniec Warszawy podróżując audi nie zauważył jadącej przed nim rowerzystki. Auto uderzyło w rower. W wyniku doznanych obrażeń kierująca jednośladem 18-letnia dziewczyna zginęła na miejscu. Z policyjnych ustaleń wynika, że rower nie posiadał wymaganego przepisami oświetlenia.

W niedzielę o godzinie 14:00 na drodze z Bakałarzewa do Starej Chmielówki 40-letni kierowca fiata nagle zobaczył wybiegającą z lasu sarnę. Po zderzeniu ze zwierzęciem auto wypadło na pobocze i uderzyło w drzewo. Siedzący obok kierowcy 17-letni syn zginął na miejscu. Cztery osoby podróżujące fiatem z ogólnymi obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

Do niecodziennego wypadku doszło wczoraj po południu w Hajnówce na ulicy Białostockiej. 47-letni rowerzysta na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej również rowerem 40-letniej kobiecie. Jednoślady zderzyły się. Kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala. Po założeniu gipsu została zwolniona do domu. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca zdarzenia był pijany. Urządzenia wskazało prawi 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Niestety do weekendowej tragedii doszło też na jeziorze Potopy w gminie Rutka Tartak. Po godzinie 16:00 mieszkanka pobliskiej wsi poszła popływać. Będąc na środku jeziora zaczęła tonąć. Na pomoc do wody wskoczył jej mąż. On również nie potrafił utrzymać się na powierzchni. Świadkowie zdarzenia wyciągnęli małżonków na brzeg. Mężczyzna był wycieńczony, kobieta nieprzytomna. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Mimo reanimacji nie udało się jej uratować.

KWP w Białymstoku


Poszukiwany Mateusz utonął
Ciało poszukiwanego od wczoraj dziewięcioletniego Mateusza znaleziono w rzece Ełk koło wsi Prostki w Warmińsko-Mazurskiem. Chłopiec wybrał się po południu, aby popływać. Na brzegu rzeki ekipy poszukiwawcze znalazły buty, spodenki i koszulkę dziewięciolatka. Mateusz to 30. ofiara utonięć w tym sezonie na Warmii i Mazurach.

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (4)

O żaaal.Wypadek za wypadkiem...aż strach z domu nawet wyjść ;/

Za tragiczne wypadki utonięć dzieci winne są szkoły, które nie uczą dzieci pływać.
Likwidowali szkoły podstawowe i obiecali szkoły zbiorcze z pływalniami i salami gimnastycznymi. Niestety to wszystko tylko były obiecanki by likwidować a nie po to by zapewnić lepsze warunki dzieciom.

do Re : zastanów sie co piszesz? szkoła jest finansowana z budżetu miasta lub gminy ! kase którą dostaje na swoje utrzymanie ledwo wystarcza na drobne remonty !!!! a co chodzi o naukę pływania i tłumaczenie dzieciom co powinny robić to zostaw rodzicom!!!!!!!!!! niech nie gonią za pieniądzem tylko zainteresują się co dzieci robią !!!!!!!!!

coraz bardziej zadziwia mnie głupota ludzka :/

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.