sobota, 2 lipca 2022

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 8271 wyświetleń

Wagary z marihuaną

Rozpoczął się rok szkolny a wraz z nim wzmożone kontrole policyjne w rejonach szkół oraz miejsc, w których często grupuje się młodzież. Stróże prawa prowadzą działania, które mają uchronić uczniów szkół powiatu grajewskiego przed potencjalnymi zagrożeniami.

W trakcie roku szkolnego funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Grajewie ze wzmożoną siłą kontrolują miejsca, gdzie grupuje się młodzież, przede wszystkim w rejonach szkół. Stróże prawa  reagują na każdą sytuację, w której młodzi ludzie mogą stać się ofiarami lub sprawcami przestępstw, czy też wykroczeń. W ubiegły piątek grajewscy policjanci podczas kontroli rejonu jednej ze szkół naszego powiatu, zauważyli trzech młodych chłopców, którzy na widok mundurowych zaczęli uciekać. Funkcjonariusze natychmiast podjęli pościg, w wyniku którego zatrzymano uciekinierów. Okazało się, że chłopcy  są na wagarach. Przy jednym z nich policjanci znaleźli torebkę z zielonym suszem, wyglądającym jak środek narkotyczny. Badanie narkotesterem potwierdziło, iż jest to marihuana. 18 - letni grajewianin za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
Policjanci przypominają, że ujawnione przypadki wagarowania mogą być potraktowane jako przejaw demoralizacji nieletnich  i o takich zachowaniach Policja informuje Sąd Rodzinny, który podejmuje decyzję co do ewentualnego zastosowania środka wychowawczego. - KPP w Grajewie

 

Komentarze (13)

hehe pucha za wagary

i to jeszcze dla 18sto latka hehe

W normalnych krajach za takie ilości nawet mandatu nie ma a w Polpismocherni niedługo dożywotka będzie

18 lat to odpowiada sam za siebie a nie rodzice

marihuana nie jest narkotykiem

dajcie ludziom żyć, łapcie prawdziwych kryminalistów, a nie ganiacie ludzi za coś co lubią robić. czy krzywdzą oni kogoś paląć marihuane?
papierosy są bardziej szkodliwe i kazdy ma to gdzies.
nie macie nawet pojecia co to jest marihuana i jakie ma wlasciwosci.
kiedys jak nie było firm farmaceutycznych marihuana była legalna. jej produkcja jest tania, stad nie byłoby zarobku, dlatego zakazali. najlepiej zakazac coś komus, bo chce sięsobie kieszenie nachapać.
gdzie jest wolnosc czlowieka? dlaczego nie moge zapalic czegoś, co przez wieki, od dziada pradziada było normalne. to tak jakby wam ogorka zabroniono jesc.
kogo krzywdzę jezeli zapale sobie marihuane?
dajcie ludziom wolnosci, niech robią na co mają ochotę, PÓKI NIE KRZYWDZĄ INNYCH.

Odpowie przed sądem za to że chciał się dobrze bawić nie robiąc nikomu krzywdy.. Mój kraj taki piękny

cenzura na e-grajewo jak za czasów komuny nawet komentarza boją się wstawić beka z was marionety

Medal I'm. Złapali prawdziwych kryminałów. Hahah. Kiedy w końcu Marysia będzie legalna?

Przezylem ponad 30 lat i nie mialem kontaktu z tym g... Ale to dobrze ze mlodzi to narkamani. Uzalezniajcie sie, palcie, wydawajcie pieniadze, bedziedzie dla mnie i moich znajomych na rynku pracy konkurencja na poziomie ZERO. Czesc i Chwala Narkomanom! :-)

Sadzac po niektorych komentarzach, rosnie nam pokolenie narkomanow.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.