Sport

  • 5 komentarzy
  • 10795 wyświetleń

W ZSM 1 "Sięgają po marzenia"

W roku szkolnym 2009/2010 w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie jest realizowany projekt „Sięgnij po marzenia” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską, przedsięwzięcie będzie realizowane cały rok szkolny, weźmie w nim udział kilkudziesięciu uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.  Uczestnictwo w projekcie to niepowtarzalna szansa dla młodych ludzi. Dodatkowe zajęcia pomogą w nauce, dostarczą możliwości rozwoju własnych zainteresowań, będą sprzyjać uczeniu się ważnych umiejętności społecznych i psychologicznych. Uczniowie zakwalifikowani do udziału w programie, bezpłatnie skorzystają z warsztatów:

- "Lubię informatykę" – dydaktyczno – wyrównawczych z informatyki,
- "English Club" - dydaktyczno – wyrównawczych z języka angielskiego,
- socjoterapeutycznych – prowadzonych przez pedagoga szkolnego,
- sportowych z kickboxingu.

Uczestniczący w treningach zakończą edukację obozem sportowym i uzyskają szansę zdobycia Certyfikatu Polskiego Związku Kickboxingu.

e-Grajewo.pl

czwartek, 29 września 2022

SP2. "Jesienne biegi" klas VI

czwartek, 29 września 2022

CRESOVIA - WARMIA 1:1

Komentarze (5)

Na 2 zdjęciu widać kto tak na prawdę ćwiczy.... a kto się obija:) ;]

Obserwujonc ten klub trzeba przyznac ze wbardzo dobrym kierunku sie rozwija.Trzeba podziwiac zato trenera jak potrafi wszystko dobrze zorganizowac.Dobrze ze jest w miescie taki klub ze mlodzi ludzie mogo isc potrenowac anie stac pod klatkami i pic piwo lub palic papierosy.A i bardzo dobre wyniki robio na zawodach.Powodzenia aby tak dalej.

Marcin P.musisz popracować nad swoją ortografią!!! a co do trenera to fakt, jest cudowny i fantastyczny i oby tak dalej :))

Ernest tak trzymaj !!! pozostaje tylko życzyć dla każdego takiego suuper ŚWIETNEGO trenera!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.