Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 1517 wyświetleń

W Urzędzie Miasta nadal trwa zbiórka dla uchodźców

To już 79. dzień rosyjskiej inwazji na Ukrainę.


W Urzędzie Miasta nadal trwa zbiórka. Uchodźcy przyjeżdżając do Polski nie mają niczego, zaczynają tutaj nowe życie, dlatego Urząd Miasta Grajewo wciąż prowadzi zbiórkę darów rzeczowych.

 

Rada Praw Człowieka ONZ zagłosowała nad rezolucją wzywającą do wszczęcia dochodzenia ws. doniesień o rażącym łamaniu praw człowieka na terytoriach okupowanych przez Rosję w Ukrainie. Za rezolucją zagłosowały 33 kraje, 12 wstrzymało się od głosu, a dwa były przeciw.

 

 

Komentarze (7)

A kiedy zbiórka dla Polaków.

Nie mówię tu o wszystkich uchodźcach ale są takie Panie że one tylko pachną i nic poza tym ale żeby cos pomóc rodzinie która ich" ocaliła" od wojny nie bo ja miałam kucharkę i sprzątaczkę i ja nic nie będę robić bo jak to ja jestem poszkodowana skaczcie nade mną kurka siwa wszystkim bokiem jeszcze wyjdzie ta pomoc szkoda tylko tych dzieciaków

Do roboty za pół stawki jak Polak za granicą na emigracji Anglik 20f a Polak 10f a nie siedzą i tylko dawaj nalewaj

Uchodźcy to mają kupę swojej kasy .Całe życie pracuje i bluza sportowa za 260zl.to dla mnie ogromną kasa .Uchodźcy się nawet nie zastanawiają i płacą za kilka .Do pracy wysłać a nie darów szukać

Ludzie przecież w pierwszej koleśności uciekali z Ukrainy ci, których było na to stać, posiadali paszporty i zasób gotówki. To nie byli ludzie z najniższymi zarobkami ci zostali na miejsce bo ich nie było stać na ucieczkę. Państwo miało służbę w kraju chce mieć służących i w Polsce. Pamiętanie z historii naszego kraju kto wiał za granicę z kuferkiem w czasie ostatniej wojny, a kto błąkał się po polskich drogach bo zwyczajnie nie było go stać na wyjazd za granicę.

Proszę, napiszcie konkretnie, co trzeba przynosić, by to wsparcie miało sens.

Ot, i cały festiwal ludzkich przywar, małości, śmieszności, zazdrości i zawiści, z powodu udzielania przez Polaków (a nie przez rząd) drugiemu człowiekowi pomocy z powodu WOJNY.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.