Sport

  • 7 komentarzy
  • 10534 wyświetleń

W Popowie naprawiają boisko

W Popowie koło Grajewa trwa remont  boiska do piłki nożnej.


27 września 2008 r. nastąpiło uroczyste Otwarcie Centrum Rekreacyjno - Sportowego w Popowie i już wtedy najwięcej uwag zgłaszano do murawy boiska. Wykonawcą wtedy zostało konsorcjum składające się z okolicznych przedsiębiorstw, wartość projektu po przeprowadzeniu postępowania przetargowego wyniosła ponad 600 tys. zł.

Źle posiana trawa, nierówności, brak odprowadzenie wody podczas większych opadów deszczu itd.. 

Tym razem ma być lepiej – zagwarantować ma to firma z Mieczy zajmująca się zakładaniem zieleni. Prace ziemne mają zakończyć się do końca roku, a trawa posiana ma być na wiosnę.

 

(fot. e-Grajewo.pl)

 

czwartek, 29 września 2022

SP2. "Jesienne biegi" klas VI

czwartek, 29 września 2022

CRESOVIA - WARMIA 1:1

Komentarze (7)

ładnie ładnie .. pieniążki poszły w błoto....... miało być boisko a jest kartoflisko..... pytanko dlaczego tyko w Popowie coś sie dzieje ....... nie tylko Popowo jest w nasazej gminie

ale bo umie sie robic albo sie nie umie

ale to chyba w ramach gwaracji naprawiać powinni Ci co spartaczyli robotę?? Gwarancja jest czy czekano aż ona minie??

hehexD ja tam mieszkam i nie ma co robić w LZS np.grać w piłkę czy pobiegać. ale chociaż dobrze że je w końcu naprwia..i także gramy w szachy i na komputerach. przyjeżdżajcie nauczycie się..

Być może też doczeka się naprawy boisko przy gimnazjum nr 3 . Zostało tak wyremontowane iż teraz nie nadaje się do niczego.

oj chyba wiemy wszyscy kto remontował boisko przy gimnazjum nr. 3 i jak ono teraz wygląda Pozdro Miejską Zieleń fachowcy

ładnie
ladnie ciekawie gdzie bendo biegać

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.