sobota, 25 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 9425 wyświetleń

W oczekiwaniu na Święta

    Coraz bliżej Święta Bożego Narodzenia, czekamy na choinkę, na spotkanie z bliskimi,  na chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków. W dniu 15 grudnia 2008r.młodzież Środowiskowego Hufca Pracy spotkała się na wieczerzy wigilijnej zorganizowanej w stołówce Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie. W spotkaniu udział wzięli dyrektorzy Zespołu Szkół Miejskich nr1 w Grajewie, Zespołu Szkół   w Wojewodzinie, wychowawcy szkolni uczestników, pracodawcy, kadra, absolwenci i  młodzież ŚHP.

Podczas spotkania goście mieli okazję zobaczyć przedstawienie wigilijne przygotowane pod opieką wychowawcy Izabeli Randzio. W przedstawieniu pt. „ Do Betlejem nie jest tak daleko” i „ Taniec Bożonarodzeniowy” wzięli udział uczestnicy ŚHP i niepełnosprawni mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Grajewie.
       
Najprzyjemniejszym momentem spotkania było dzielenie się opłatkiem i składanie świątecznych życzeń. Nie zabrakło również tradycyjnych wigilijnych przysmaków, kolęd śpiewanych wspólnie przez uczestników, kadrę i gości. Świąteczna atmosfera sprzyjała serdecznym rozmowom uczestników i absolwentów, którzy podzielili się informacjami na temat obecnej sytuacji oraz planów na przyszłość. Spotkanie opłatkowe na długo pozostanie w naszej pamięci - Teresa Maciorowska ŚHP Grajewo

     

piątek, 24 czerwca 2022

Wieści z Wojewodzina

czwartek, 23 czerwca 2022

Wakacje z Biebrzańskim Parkiem Narodowym

Komentarze (1)

normalnie super było i pozdrawiam wszystkim tych ktorzy tam byli

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.