niedziela, 26 czerwca 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11555 wyświetleń

W grudniu PG1 już u siebie !

 
Przez pierwsze miesiące nowego roku szkolnego dyrekcja Zespółu Szkół Miejskich nr 1 przy ul. Szkolnej w Grajewie zmuszona była zmienić organizację zajęć uczniów.

Stary budynek, w którym dotychczas mieściło się Publiczne Gimnazjum nr 1 został czasowo wyłączony z użytkowania przez nadzór budowlany. Lekcje wszystkich klas odbywają się, również popołudniami, w budynku szkoły podstawowej. Obecnie trwają niezbędne prace zabezpieczające, wykonywane działania polegają m.in. na wymianie płatów stropowych oraz wprowadzaniu dodatkowych słupów i wzmocnień. Przyjęte rozwiązania prawdopodobnie wystarczą i uda się uniknąć bardziej gruntownych, a co za tym idzie kosztownych remontów.


Jak potwierdza dyr. szkoły D. Latarowski - Zakończenie remontu planowane jest na ostatnie dni listopada br. Jeszcze w tym roku kalendarzowym uczniowie PG Nr 1 będą mogli wrócić więc do normalnego, dziennego trybu nauki.

e-Grajewo.pl
 

Komentarze (5)

ooo!! i bardzo dobrze:) nie za wesoło jest uczyć się do 19 ...

szkoda tylko,że nie całe gimnazjum chodzi na popołudnia a jeden rocznik czy dwa.Mam już dość takiej sytuacji,gdzie dziecko wraca o 19:00!!!
A czy ten remont dachu to nowina?Czy nikt nie wiedział,że wymaga to remontu?

nareszcie. takie chodzenie na popoludnia wykancza ;]

serdeczne pozdrowienia dla Pana Dyrektora..:) od byłej uczennicy:*

hurrrrraaaaaaaaa nareszcie u siebie bedziemy :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.