Kultura i rozrywka

VII Festyn Rodzinny

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest: nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”Jan Paweł II

 


23 września 2022r. nasze przedszkole powitało jesień VII Festynem Rodzinnym pod hasłem „W Krainie Jesieni ”. Tegoroczna impreza przybrała odrobinę inną formę, postanowiliśmy pomóc choremu na rdzeniowy zanik mięśni Wiktorkowi Wiśniewskiemu. Przedszkolaki przez tydzień odwiedzały różne instytucje w naszym mieście, gdzie sprzedawały ciasta pieczone przez pracowników przedszkola. W tej inicjatywie wsparli nas: Urząd Miasta w Grajewie (Urząd Miasta Grajewo), Starostwo Powiatowe w Grajewie (Powiat Grajewski), Powiatowy Urząd Pracy, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (Mops Grajewo), Centrum Integracji Społecznej (Cis Grajewo), Komenda Powiatowa Policji (Policja Grajewo), Centrum Tradycji Mleczarstwa (Muzeum Mleka), Pływalnia Miejska (Mosir Grajewo), Klub Seniora (Klub Seniora Grajewo) oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa. Ten piękny tydzień zakończył się w piątkowe popołudnie na festynie w przedszkolu. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Halina Muryjas-Rząsa, przewodnicząca Rady Miasta, która w imieniu swoim oraz Pana Burmistrza (Dariusz Latarowski Burmistrz Miasta Grajewo) podziękowała wszystkim zaangażowanym w przygotowanie imprezy.   
                                  


Pogoda dopisała, ludzi o dobrym sercu nie zabrakło, a dzięki temu zebraliśmy dla Wiktorka (SMA Wiktora nie pokona) 8 759,89zł, które zasiliły konto fundacji. Mieliśmy stragan z ciastami, babką ziemniaczaną, loterię fantową, watę cukrową, przejażdżkę konną, stoisko z warkoczykami i tatuażami dla dzieci, a całą uroczystość prowadziły animatorki z naszego przedszkola, Panie: Renata Kurzątkowska, Elżbieta Ossowska i Wioletta Blaszko.  

                                                                                                                                              
W tym miejscu, Pani dyrektor Monika Albińska pragnie serdecznie podziękować rodzicom naszych przedszkolaków, których wypieki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dziękuje pracownikom przedszkola za wielkie serca włożone w przygotowanie tego wydarzenia oraz wszystkim przybyłym gościom. Dziękuje również sponsorom: Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol (Mlekpol), Przedsiębiorstwu Handlowo Usługowemu Raj (PHU RAJ), Stajni Bohun (Stajnia Bohun Grajewo), Przedsiębiorstwu Handlowo Usługowemu Jumpland (PHU Jumpland Grajewo) oraz Hurtowni owoców i Warzyw Alwa z Ełku (ALWA Hurtownia Owoców, Warzyw i art. Spożywczych). To dzięki Państwu, mogliśmy przeprowadzić tę wspaniałą imprezę. Wyrażamy ogromną wdzięczności za tę bezinteresowną pomoc, życzliwość i przyjaźń.                                                                                    

 Trzymamy kciuki za tego małego wojownika. Jesteśmy pewni, że z takimi ludźmi jak Wy, zbierzemy kwotę potrzebną na leczenie Wiktorka Wiśniewskiego. 
                                                          DZIĘKUJEMY !!!

poniedziałek, 5 grudnia 2022

Mikołajkowe morsowanie w Boguszach

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.