Kultura i rozrywka

  • 7 komentarzy
  • 16625 wyświetleń

VI Letni Piknik z Mlekpolem

28 sierpnia 2010 Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL obchodziła jubileusz 30 –lecia działalności. Na „Letnim Pikniku z Mlekpolem” spotkało się ponad 4000 osób związanych z największym zakładem mleczarskim w Polsce - MLEKPOLEM. Już po raz VI zorganizowano spotkanie, podczas którego pracownicy oraz przyjaciele 12 zakładów SM MLEKPOL, przedstawiciele firm współpracujących oraz przedstawiciele władz państwowych i lokalnych wspólnie pożegnano lato i podsumowano rok pracy. 

Podczas uroczystości Letniego Pikniku z MLEKPOLEM wręczono odznaczenia: „Krzyże Zasługi”, „Medale za Długoletnią Służbę”  nadane przez Prezydenta RP, „Zasłużony dla Rolnictwa” przyznane przez Ministra Rolnictwa, „Odznaki Honorowe Województwa Podlaskiego” przyznane przez Marszałka Województwa Podlaskiego, a także „Medale za Zasługi dla Powiatu Radomskiego”, „Zasłużony Działacz Ruchu Spółdzielczego” oraz przyznano wyróżnienia gospodarstwom indywidualnym i wielkotowarowym.  Odznaczenia wręczali m.in. Minister Rolnictwa – Marek Sawicki, Wicewojewoda Podlaski - Wojciech Dzierzgowski, Przewodniczącym Sejmiku Województwa Podlaskiego - Mieczysław Bagiński oraz inni przedstawiciele władz lokalnych.

Na scenie czas gościom umilały m.in.  dzieci ze Studia Wokalnego eMDeK i Mały eMDeK z Łomży, Kurpiowski Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej, zespół Maxel,  zespół Sami oraz gwiazda wieczoru - zespół Zakopower.

Poza wykonawcami na scenie nie zabrakło też atrakcji na całym terenie pikniku. Od sześciu lat podczas pilniku panie mogą sprawdzić stan swojego zdrowia wykonując m.in. badania mammograficzne. Z myślą o kobietach ustawiony był  mammobus, w którym bezpłatnie wykonywano badania mammograficzne. Zaś Wojewódzki Ośrodek Koordynujący działający przy BCO zapewnił paniom szereg niespodzianek - materiałów promocyjnych, informatorów i ulotek o samobadaniu piersi.

Wielkim zainteresowaniem cieszyły się porady kosmetyczek, parafinowanie dłoni oraz masaże twarzy, pokazy makijażu.

W tym roku najmłodsi uczestnicy pikniku mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych specjalnie z myślą o nich - plac zabaw, wioska indiańska, stoisko „Mleka z Klasą” oraz „Doskonałego Mleka w Szkole” wiele różnych stoisk animacyjnych dla najmłodszych i nieco starszych.

SM MLEKPOL to największa i najnowocześniejsza polska spółdzielnia mleczarska. Znajduje się też w gronie dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie. Obecnie w skład Mlekpolu wchodzi 12 zakładów – macierzysty w Grajewie, w Kolnie oraz zakłady w Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Augustowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim.

SM MLEKPOL znana jest głównie dzięki markom Łaciate, Milko i Mazurski Smak.
Agencja PR First Communications

środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (7)

Jedna prośba nie róbcie już więcej tego pikniku na Boisku Hadesu

czy macie może jakieś video z tej imprezy

"Już po raz VI zorganizowano spotkanie, podczas którego pracownicy oraz przyjaciele 12 zakładów SM MLEKPOL..." nie rozśmieszajcie mnie z tymi pracownikami.

polecm wszystkim z Mlekpolu lekcję marketingu - najważnieszy jest klient.

Może Mlekpol coś by zrobił dla Grajewa..niby zakład duży..ale jakos to po Grajewie nie widać..Duże zakłady a miasteczko tragiczne...

jak co roku super fajna impreza!!!

Macie miejsca pracy dzieki SM MLEKPOL-czego jeszcze chcecie...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.