niedziela, 14 kwietnia 2024

Sport

  • 6 komentarzy
  • 10805 wyświetleń

Vęgoria - Warmia 1:1

 
W rozegranym wczoraj w Węgorzewie kolejnym meczu III ligi nasz zespół zremisował z tamtejszą VĘGORIĄ 1:1. WARMIA zagrała w osłabionym składzie. W meczu pucharowym w Siemiatyczach ciężkiej kontuzji kolana doznał Paweł Górski i będzie pauzował najprawdopodobniej do końca bieżącego roku. Ponadto z powodu ostrej anginy nie grał też napastnik Mariusz Milczarek. Pomimo osłabienia nasi piłkarze objęli prowadzenie w 11 minucie po świetnie wykonanym rzucie wolnym przez Marcina Strzelińskiego, po którego strzale Marcin Arciszewski skierował piłkę do bramki gospodarzy. W 15 minucie po zderzeniu z piłkarzem VĘGORII z rozciętym łukiem brwiowym do szpitala został odwieziony Paweł Matysiewicz. Zastąpił go Tomasz Górski, który w przeciągu 20 minut otrzymał 2 żółte kartki i został przez sędziego usunięty z boiska. Gospodarze wykorzystali przewagę w 43 minucie, gdy po faulu Kamila Makowskiego strzałem z rzutu wolnego bramkę zdobył Mariusz Machniak. Ten sam zawodnik gospodarzy chwilę później otrzymał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji opuścił boisko. Nie był to koniec wydarzeń pierwszej połowy. Dosłownie chwilę później swoją drugą żółtą kartkę otrzymał nasz obrońca Kamil Makowski i od 44 minuty WARMIA grała w dziewiątkę przeciw 10 zawodnikom gospodarzy. Pomimo przewagi jednego zawodnika naszym piłkarzom udało się utrzymać remis do końca spotkania.
 
VĘGORIA Węgorzewo - WARMIA Grajewo 1:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Marcin Arciszewski 11', 1:1 Mariusz Machniak 43'
 
WARMIA: Gieniusz - Arciszewski, Piłatowski, Makowski, Kowalko - K. Randzio (58 Krukowski), Mirva, Matysiewicz (15 T. Górski), Strzeliński - Pawluczuk, Kozikowski (90 Domurat)
 
Zółte kartki: WARMIA: T. Górski (dwie), Makowski (dwie); VĘGORIA: M. Machniak (dwie), T. Machniak
Czerwone kartki: WARMIA: T. Górski, Makowski; VĘGORIA: M.Machniak
 
Sędziował: Piotr Szczypiński (Olsztyn)
Widzów: 100
 
 
Po tym meczu nasz zespół zajmuje III miejsce w tabeli rozgrywek III ligi grupy podlasko - warmińsko - mazurskiej.
 
Zarząd Klubu Sportowego WARMIA Grajewo zaprasza na mecz III ligi pomiędzy WARMIĄ Grajewo a MRĄGOWIĄ Mrągowo, który odbędzie się w najbliższą środę 19 maja 2010 roku o godz. 17.00 na Stadionie Miejskim im. Witolda Terleckiego w Grajewie.
KS Warmia Grajewo
 

środa, 10 kwietnia 2024

BIEG WILKA 2024

Komentarze (6)

nikt na warmie nie chodzi :< bekaa ;~~~)
Jak była w IV lidze too było ponad 1000 na meczach :)

Szara rzeczywistosc. Bedzie kasa beda wyniki i kibice. Jest nas niewielu, ale za to ZAWSZE WIERNYCH I ODDACNYCH !

moim zdaniem klubowi brakuje dobrej promocji wśród młodzieży i nowej strony w necie

I mieli poparcie władz.Dziś niewielu z wladz miasta i powiatu interesuje się piłką nożna i klubem.Z powazaniem

a te miejsce które zajmują to za porażki czy za dobrą postawę ?? bo wygrywali śmiechu warte podejscie ludzi na wiosce.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.