niedziela, 26 czerwca 2022

Sport

  • 19 komentarzy
  • 19871 wyświetleń

V Mistrzostwa - GLADIATOR

Wyniki oraz sprawozdanie z V Mistrzostw KS GLADIATOR pod patronatem Burmistrza Miasta Grajewo.
 
       W dniu 30.05.2009 odbyły się  V Mistrzostwa Klubu Sportowego GLADIATOR w wyciskaniu sztangi leżąc pod patronatem Burmistrza Miasta Grajewo. W zawodach uczestniczyło 50 zawodników i zawodniczek. Po raz pierwszy grajewskie zawody wpisane były w kalendarz Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja sędziowska w składzie:
-  Mirosław Grzesiuk z Ełku- sędzia główny z uprawnieniami międzynarodowymi klasy II,
- Sylwia Kobrzyńska z Nasielska-  uprawnienia międzynarodowe klasy II,
- Rafał Kobrzyński z Nasielska- uprawnienia międzynarodowe klasy II,
- Tomek Leszko z Warszawy- uprawnienia krajowe klasy I,  
Zawody były ostatnią próbą generalną przed Mistrzostwami Polski Juniorek i Juniorów do lat 18 w Grajewie 20-21.06.2009.
      Gościem honorowym była Pani Joanna Zapolska, Wicemistrzyni Świata w fitness, wielokrotna Mistrzyni Polski w fitness i gimnastyce sportowej. KS Gladiator nawiązał współpracę z fitness klubem MANIAC GYM- Białystok prowadzonym przez  Panią Joannę.  Na najbliższych mistrzostwach wstępnie zaplanowany jest występ Mistrza Świata w fitness.
      Miłą niespodzianką był przyjazd Pana Arkadiusza Leszczyńskiego wiceprezesa ds. fitness w PZKFiTS. Wielokrotny organizator Mistrzostw Polski, Mistrzostw Europy i tegorocznych Mistrzostw Świata w fitness i kulturystyce. Wysoko ocenił przebieg zawodów, organizację oraz zaangażowanie dużej grupy młodzieży pracującej przy prowadzeniu zawodów.
     Po raz piąty członkowie KS Gladiator pragną podziękować wszystkim sponsorom za wniesiony wkład, osobom które pomogły i przyczyniły się po raz kolejny do przygotowania tych zawodów. Panu Burmistrzowi za okazane  wsparcie i życzliwość. Radnym naszego Miasta, którzy nie tylko popierają ale również czynnie niosą swą pomoc w przygotowaniu oraz w trakcie prowadzenia zawodów. Statuetki  dla najlepszych zawodników  Powiatu Grajewskiego tradycyjnie ufundował Pan Starosta. Radni powiatu nie pozostają bierni, aktywnie uczestnicząc  przy organizacji Mistrzostw.
    Urząd Miasta Grajewo, Starostwo Powiatowe w Grajewie, MOSiR, PZKFiTS, KS GLADIATOR, zapraszają na Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 18 w wyciskaniu sztangi leżąc 20-21.06.2009    
 
WYNIKI
Kategoria do 60 kg.
1. Krzysztof Drężek – 97,5 kg
2. Mateusz Kapica – 80 kg
3. Adrian Kuczyński – 65 kg
4. Patryk Mordasiewicz – 55 kg
5. Łukasz Polkowski – 47,5 kg
6. Damian Cieplicki – 45 kg
Kategoria do 67,5 kg.
1. Damian Gordon – 130 kg
2. Wojciech Wojtkowski – 125 kg
3. Dariusz Karpiński – 117,5 kg
4. Łukasz Mordasiewicz – 85 kg
Kategoria do 75 kg.
1. Andrzej Frankowski – 137,5 kg
2. Cezary Pieńkowski – 130 kg
3. Marcin Włodkowski – 125 kg
4. Przemysław Ławrynowicz – 122,5 kg
5. Mateusz Łachacz – 120 kg
6. Ireneusz  Pryk – 115 kg
7. Sebastian Kamiński – 105 kg
8. Dariusz Skowroński  - 97,5 kg
9. Marek Smaługa – 85 kg
Kategoria do 82,5 kg.
1. Rafał Oljasz – 170 kg
2. Kamil Pieńkowski – 155 kg
3. Krzysztof Klimaszewski – 147,5
4. Łukasz Pianka – 112,5 kg
Kategoria do 90 kg.
1. Mariusz Sadowski – 130 kg
2. Daniel Jankowski – 127,5 kg
3. Artur Masiak – 120 kg
Kategoria do 100 kg.
1. Krzysztof Gorustowicz – 202,5 kg
2. Bogumił Moroszko – 180 kg
3. Marcin Masiak – 160 kg
4. Bogusław Krzyżówek – 150 kg
5. Adam Polkowski – 85 kg
Kategoria do 110 kg.
1. Artur Tumie – 180 kg
 
Kategoria  + 110 kg. – Punktacja według Formuły Wilksa
1. Michał Rudziński – 205 kg :                              – 117,2190
2. Rafał Wysocki – 200 kg :                                   - 113,6200
3. Marek Makarewicz – 195 kg :                            - 112,7685
4. Maciej Leżanski – 200 kg :                                - 111,5600
5. Marcin Fliśnik – 185 kg :                                   - 107,3740
6. Marcin Wawryków – 182,5 kg :                         - 106,2698
Kategoria Osób Niepełnosprawnych - Punktacja według Formuły Wilksa
1. Ryszard Kałamarz – 170 kg :                                     - 105,8420
2. Krzysztof Matusiewicz – 180 kg :                              - 105,5520
3. Dariusz Sosnowicz – 70 kg :                                      - 49,2520
4. Paweł Świderski – 20 kg :                                          - 12,6500
Kategoria Weterani – zawodnicy powyżej 40 lat : Punktacja według Formuły Wilksa
1. Mariusz Łukasiak – 170 kg :                                      - 108,7660
2. Wojciech Nitecki -140 kg :                                         - 84,126
3. Sławomir Matysiewicz – 112,5 kg:                            - 73,6763
4. Bogdan Kuczyński – 95 kg :                                       - 69,2835 
 
 
 
 
 

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

piątek, 24 czerwca 2022

Ciszewo. Rajd starych motocykli (foto)

Komentarze (19)

niepełnoletni tez mogą startować..

Zawodnicy muszą mieć ukączone 14 lat oraz pisemną zgodę opiekuna.

dla każdego będzie dyplom????

Chłopcy z OSiR Suwałki zglosili swoją kandydaturę?

OSiR Suwałki nie wystartował !

kiedy bedo wyniki kto w jakiej katagori ile wycisnol??

orientujecie sie w kategori do 60kg jaki byl max wycisk ??

Super zawody. Będziemy na pewno za rok - SUKCES OLSZTYN

brak sponsorów czy wdzięczności ze strony organizatorów?

ja bardzo bym prosil zeby moj komentarz tu sie pojawil bylem widzialem i poprzednie zawody byly lepsze a na tych co bylo to parodia i nic wiecej szkoda czasu i atlasu sedziowanie klapa niektorych lepiej niektorych gorzej a ieszcze innych zawodnikow najgorzej niektorzy na tych zawodach zostali bardzo pokrzywdzeni a wnioski prosze wyciagnac samemu!!! niektorych widac ludzi taka natura byc wrednym i niektorz nigdy sie nie zmienia pozdrawiam.

DO PAWEL:czytam i nie mam pojęcia o czym piszesz.Proszę o spredzyzowanie swoich uwag.Jasne określenie myśli wiodącej.Pisanie ble ble ble niczego nie wyjaśnia.Pozdrawiam.Oczekuje na odp.

o czym sie nie wie dobrze wiecie ze zawody byly nie fer sprecyzowanie czemu w tamtym roku klimas i matys niedostali statuetki za najlepszego grajewianina co .przeciez nalezeli do grajewa i powiatu niebede wywalal wszystkiego bo by itak nieposzlo na forum tak samo sedziowanie czemu inne kluby lepiej sedziowali a innych nie i zaraz sie zacznie bo to bo tamto winny zawsze sie tlumaczy czemu wszyscy odchodza od was z klubu zostali same lizusy i malolaty i prosze zeby ten komentarz sie pojawil.bo jak ktos jest w porzadku i niejest zawistny to i ludzie beda go szanowac a jak sie jest jakim sie jest no to coz???

do pawel:w tamtym roku klimas i matys reprezentowali Klub Sportowy Klimaszewnica Niepokonani i z tego co mi wiadomo nie jest to Grajewo -statuetki dla najlepszego zawodnika reprezentującego Grajewo.W tym roku z powodów organizacyjnych nie było takiej możliwości,wszyscy startujący byli zapisani jako zawodnicy nie zrzeszeni a statuetki były dla najlepszego zawodnika z powiatu.Sędziowanie może w twoich oczach było nie sprawiedliwe ponieważ nie wygrali twoi koledzy -to jest normalna reakcja ludzka,tę kwestję pozostawiam Tobie do rozwarzenia.Krzysztof Klimaszewski nie odszedł z Gladiatora jak to opisujesz tylko założył swój Klub co popieramy i jesteśmy zadowoleni że z naszych szeregów wywodzą się tacy pełnego zaangażowania i inicjatywy ludzie reprezentujący swoją miejscowość prpagując przy tym swoją pasje do sportów siłowych.Matys przeszedł do KSK Klimaszewnica bo jako zawodnik miał większe możliwości startów-Nipokonani startują w kilkunastu zawodch rocznie , my jako KS Gladiator wybieramy tylko kilka imprez w roku kładądz duży nacisk na jakość i range imprezy.W klubie pozostali i są ludzie o zdrowym umyśle ,innych nie przyjmujemy.

no fakt sedziowanie to bylo wyjatkowo "podworkowe"

nie mamy o czym dyskutowac prawda jest zupelnnie inna a klimaszewnica nie jest powiatem grajewskim jest wiec o czym mowa a co do ludzi o zdrowym umysle to najpierw trzeba spojrzec na siebie a potem oceniac innych ale wy zawsze jestescie naj naj najmadrzejsi i wszystko lepiej wiecie coby niepowiedzial to itak wy przegadacie wszystkich dalsza dyskusja niema sensu ci co was znaja dobrze wiedza jacy jestescie.

do pawel:dziękujemy za słowa uznania.Zapraszamy na Mistrzostwa Polski 20.06.2009r abyś mógł się przekonać o prawidłowym sędziowaniu na mistrzostwach KS Gladiator.Wartro poświęcić trochę czasu na naukę aby w przyszłości nie wypisywać niedorzeczności.Zapoznaj się z tekstem powyżej i zastanów się nad tym co piszesz o sędziowaniu(uprawnienia sędzowskie),wiem że boli jak nie wygrywają koledzy ale taki jest sport.

ks .gladiator tak sie sklada ze juz startowalem i to nie raz raz wygrywalem raz nie i jak napisalem wyzej to nie sa niedorzecznosci tylko tacy jestescie i teraz sie migacie i pokazujecie swoja smieszna kulture az iz a i tak dalej a co do mojej pisowni pisze jak mi sie podoba nie odpowiada prosze nieczytac mozemy tak se pisac zobaczymy komu zbrzydnie choc ja uwazam ze z wami niema oczym dyskutowac jak napisalem ci co was znaja dobrze wiedza jacy jestescie i tyle. prosze zeby ten komentarz sie pojawil.a co do uprawnien sedziow to nie ma nic do rzeczy moga sobie byc sedziami wszechswiata wszyscy widzieli zawodnicy i kibice i wiekszosc ma takie same zdanie jak ja ze sedziowanie bylo do bani i nie ma tu nic wspolnego z moimi kolegami i tyle .

do pawel:po przeczytaniu ostatnich wypocin stwierdzam bezsensowność jakiego kolwiek dalszego pisania z tobą.Życzę miłego spędzania wolnego czasu.Ps nie pisz że nas znasz bo są tylko dwie odp na takie stwierdzenie:chcesz nam się podlizać lub poprostu kłamiesz.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.