sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 14338 wyświetleń

Uwaga -włamania do mieszkań

W ostatnim okresie Komenda Powiatowa Policji w Grajewie na swoim terenie działania, głównie os. Centrum, odnotowała kilka włamań do mieszkań.


Łupem włamywaczy padają głównie biżuteria i pieniądze. Obecnie policjanci KPP Grajewo prowadzą czynności, które mają na celu złapanie złodziei.

 Jak potwierdza Adam Surowiecki, oficer prasowy KPP w Grajewie - ze względu na dobro postępowania nie można udzielić więcej informacji.

Komentarze (12)

Biały dzień, nikt i nic nie widział, a policja bezradna. Aż strach zostawić mieszkanie!

Ludzie piszcie swoje pomysły jak odkleić policjantów od kubków z kawą.

Proponuje panom Policjantom troche pochodzic czasem po osiedlu, bo poki co to ja ich widze jedynie wieczorami jak za przedszkolem przysypia

Policja to praca za biurkiem to bardzo źle , policja powinna być obecna na ulicy i w terenie, a co robi , - statystykę i biurokrację i wnioski do kolegium chora sprawa, ryba psuje się od łba

W odpowiedzi dla Nbhhghhbbbhgvxcvvvv proponuję grę uliczną. Gra polegała by na tym, że biorący w niej udział mieszkańcy Grajewa fotografowali by policjantów patrolujących miasto. Wygrywa ten, kto zrobi więcej fotek. Nagrody funduje komendant policji.

Kto ma małą kamerkę warto zostawiać ukrytą w mieszkaniu

strach pomyśleć jak by włamali sie do mieszkania a tam by byli np kobieta z dzieckiem

policjantom zabrać samochody niech się przejdąna to złapją złodzieja a tylko darmo czas i paliwo

Za budynkiem straży pożarnej w lato są wiecznie libacje alkoholowe 6 imprez na raz czasami i Policji omija ten teren aby przypadkiem nie złapać jakiegoś małolata pijanego , w zimę jak nikogo nie ma to Policja jeździ 2-3 razy dziennie - gdzie tu sens gdzie tu logika?

to prawda policjantów widać tylko w samochodach mieszkam na jednej ulicy już 15 lat a dzielnicowego zobaczyłam dopiero jak było u mnie włamanie do mieszkania

Za hotelem przy ul.Targowej przy garażach jest zbiór młodzieży pijącej,palącej a pózniej walącej puszkami po piwie po oknach i nigdy nie widziałam tam Policji a warto od czasu do czasu tam przejechać sie szczególnie w lecie.

Grajewska policja to amatorzy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.