Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 2692 wyświetleń

Uwaga kierowcy! Pochmurno, mokro i ślisko, wypadki!

IMGW wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia.

Szybciej zapadający zmrok w połączeniu z opadami deszczu, mgłą oraz mokrą i czasem oblodzoną nawierzchnią daje ekstremalne warunki jazdy, wymagające od kierowców nie lada umiejętności. W takich warunkach dużo trudniej dostrzec pieszych, uniknąć poślizgu czy prawidłowo oszacować prędkość

DW653 trasa Sejny-Suwałki, miejscowość Krasnopol zdarzenie drogowe. 05.12 około 15:15  policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w ww. miejscu w którym uczestniczyły dwa pojazdy.  Toyotą kierował 63-letni mężczyzna podróżujący wraz z pasażerką a peugeotem 49-letnia kierująca również z pasażerką. Policjanci nadal ustalają przyczyny zdarzenia. Kierowcy jak również dwaj pasażerowie z obu pojazdów trafili do szpitala.

4.12 późnym wieczorem doszło do groźnego zdarzenia drogowego między miejscowościami Cwaliny Duże a Kąty w powiecie kolneńskim. W wypadku brały dwa samochody osobowe oraz ciągnik rolniczy z przyczepą samozbierającą. Jedna osoba trafiła do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że prawdopodobnie w nieoświetloną przyczepą, którą ciągnął ciągnik rolniczy, uderzył kierowca skody.

Komentarze (2)

Prędkość prędkość i efekt jak widać na zdjęciach

Kolego prędkość prędkością .Ale Rolasy mogli by zacząć inwestować w światła przyczep.Bo dużo się takich spotyka na drogach

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.