Wiadomości

Uwaga dzieci na drodze!

Uwaga dzieci na drodze!

Grajewscy policjanci wspólnie z pracownikami firmy Purzeczko Grupa Securitas Sp.o.o. spotkali się z dziećmi z miejskiego przedszkola na 2.

Dzisiaj funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Grajewie odwiedzili dzieci z  miejskiego przedszkola nr 2. Spotkanie odbyło się w ramach akcji
„ Uwaga dziecka na drodze” organizowanej przez firmę Purzeczko Grupa Securitas Sp.o.o. Mundurowi zapoznali najmłodszych z podstawowymi przepisy obowiązującymi w ruchu drogowym. Dzieci dowiedziały się jak przechodzić przez jezdnię i po której stronie drogi należy się poruszać oraz do czego służą odblaski. Przedszkolaki chętnie przechodziły przez makietę „zebry” i pod okiem policjantów ćwiczyły zasady prawidłowego przechodzenia przez przejście dla pieszych.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęć, z entuzjazmem angażowali się w zabawę oraz trafnie odpowiadały na pytania.  - KPP w Grajewie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.