sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 10293 wyświetleń

Utrudnienia na ul. Koszarowej

Sezon na remonty i roboty drogowe już w pełni, w związku z tym kierowcy napotkają utrudnienia w ruchu w Grajewie. W trakcie modernizacji jest odcinek ulicy Koszarowej, który najlepiej omijać i wybierać inny wariant dotarcia do celu. 

Wzdłuż drogi położone zostaną nowe chodniki z kostki betonowej, do wykonawcy należy też ustawienie krawężników i obrzeży betonowych, regulacja kratek ściekowych, studzienek kanalizacyjnych oraz zaworów wodociągowych. W jezdni i na parkingach zajdzie się nowa nawierzchnia na odpowiedniej podbudowie, z warstwami wiążącą, wyrównawczą i ścieralną.
 
Miasto zapłaci 300 tysięcy złotych przedsiębiorstwu wyłonionemu w drodze przetargu - firmie "Unidrog" z siedzibą w Grajewie.

e-Grajewo.pl

Komentarze (7)

A propos ul.Koszarowej - prosimy o poprawę bezpieczeństwa osób wyjeżdżających z dziećmi na ul.Koszarową od strony Przedszkola . Pojazdy zaparkowane na ul.Koszarowej bezpośrednio przed skrętem do Przedszkola zasłaniają widoczność wyjeżdżającym z dziećmi , stanowiąc zagrożenie dla ruchu drogowego . Nietrudno o tragedię ..... Lepiej być mądrym przed szkodą

A może jest i w planach poprawienie małych odcinków drogi Koszarowej będących ozdobą oś.Południe?Chodzi o drogę równorzędną z drogą do przedszkola na ul.Krasickiego?A właśnie tam o mieszkańcach zapomina się zawsze.Tyle razy modernizują drogę Koszarową a na małe odgałęzienia nigdy nie ma funduszy,choć na prośby mieszkańców nikt nie zareagował.


odnośnie dzisiejszego dnia.Nikt nie poinformował wcześniej ,że będzie zabrany prąd na ul. Koszarowej na cały dzień.Zawsze mieszkańcy są informowani.Jak widać naprawdę ktoś o NAS zapomina.!!!!A podatki wpływają do kasy Urzędu coraz większe.I za co mamy płacić? że o NAS wszyscy zapominają???

zamiast wymienić asfalt bo dziury po kostki to się za chodniki wzieli,

Do grajewiaka : nie wiem , ile masz lat , ale nie mówi się " zabrali prąd", lecz np. "wyłączyli prąd", albo "wyłączyli elektryczność". Dobrze byłoby uczyć młodzież poprawnej polszczyzny , żeby potem nie pytali się ironicznie , czy ktoś pochodzi z Podlasia

Koszarowa jest przejezdna i nie trzeba jej unikać, robotnicy kładą w tej chwili kostkę i krawężniki, nawierzchnia drogi będzie robiona po świętach. Awaria w dostawie prądu, była spowodowana uszkodzeniem kabla. pOZDRAWIAM

do nie miodek-gdy nikt wcześniej nie informje o przerwach w dostawie prądu- to mówi się -zabrali.Koniec ! kropka ! I bez obrazy CYMBALE i nie tylko !!!!! Hm.... a kable to zazwyczaj lecą właśnie u niejakiego - miodka.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.