środa, 8 lutego 2023

Wiadomości

Utrudnienia na ósemce!

Osoby wybierające się do Warszawy lub wracające ze stolicy do Grajewa, w nocy z 8 na 9 grudnia br. muszą liczyć się z utrudnieniami. Pomiędzy godz. 24 a 6 będzie wstrzymywany ruch drogowy na odcinku Wyszków – węzeł "Poręba" (IA).

Utrudnienia wiążą się z montażem belek prefabrykowanych na budowanych wiaduktach WD 2 (rejon miejscowości Ojcowizna) oraz WD 5 (pomiędzy Trzcianką, a stawami rybnymi). Osoby kierujące ruchem będą zatrzymywać pojazdy na czas przemieszczania belek ponad istniejącym ciągiem DK 8. Utrudnienia będą miały charakter cykliczny, na 5-10 minut za każdym razem.


Odcinek Wyszków – węzeł Poręba jest przebudowywany do standardu drogi ekspresowej. Jego długość sięga blisko 13 km. W standardzie dwujezdniowej drogi ekspresowej o nawierzchni z betonu cementowego ma być gotowy z końcem III kw. 2018 roku. Wartość kontraktu budowlanego – 334,7 mln. zł – podaje GDDKiA.

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.