piątek, 27 stycznia 2023

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 9112 wyświetleń

Uszkodzony sygnalizator

Na początku sierpnia br. na ulicy Piłsudskiego w Grajewie doszło do uszkodzenia sygnalizatora świetlnego.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że urządzenie uszkodził jakiś samochód ciężarowy skręcający w prawo. Być może kierowca pojazdu nie zachował bezpiecznej odległości i zahaczył ciągnikiem lub naczepą. Mógł też w ogóle nie zauważyć, że doszło do szkody.

Sygnalizator już działa, tym razem szybko wykonano prace naprawcze i nie było zbyt dużego zagrożenia w ruchu drogowym. Administratorem dróg 61 i 65 przebiegających przez Grajewo (również w samym mieście) jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku.

 


e-Grajewo.pl

 

czwartek, 26 stycznia 2023

Mońki. Pościg za nietrzeźwym kierowcą

środa, 25 stycznia 2023

Grajewo. Rok 2022 w statystykach

Komentarze (7)

mozna sprawdzic kto uszkodzil przeciez jest kamera na rogu wisi i widac cale skrzyzowanie chyba ze niema ona nagrywania to dupa sie nie sprawdzi wszystko potrafia polamac

Sygnalizator został uszkodzony dlatego gdyż zbyt ostry zakręt jest dla ciężarówek w tym miejscu

Trzy pasy ruchu a nawet trzy ciężarówki nie zmieszczą się obok siebie to i nic dziwnego że sygnalizator połamany. I jeszcze jedno,ten chodnik na łuku gdzie ciężko się zmieścić z naczepą ciężarową w stronę Białegostoku może by tak go trochę zwęzić i by było dobrze.

No własnie chodnik moznaby zwęzić na skrzyzowaniu..ale jak wiemy dla Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku to tak jak i skrzyzowanie przy torach to KOSMOS..są po prostu za cieńcy dla TAKICH INWESTYCJI NIEZIEMSKICH..

Może ktoś oznakuje ulicę braci świeckich że to najlepsza droga dla Tir w kierunku Białegostoku i wtedy jeśli jest ktoś przejazdem przez Grajewo nie będzie się pchał na siłę do centrum miasta

BRAWO!!!!!pavulones. Przecież Grajewo ma MINI OBWODNICE na Białystok przed samym wjazdem do Grajewa. Ja również jestem tego zdania że potrzebna jest czytelna informacja dla tego zjazdu.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.