czwartek, 28 października 2021

Wiadomości

Ustąp pierwszeństwa przejazdu

Ustąp pierwszeństwa przejazdu

15.10.2010 r.
Kierujący fiatem uno mieszkaniec gminy Wąsosz, wjeżdżając do Szczuczyna od strony Grajewa nie zastosował się do znaku ustąp pierwszeństwa przejazdu i spowodował zderzenie z pojazdem daewoo lanos, kierowanym przez mieszkańca Ełku. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

16.10.2010 r.
O godz., 20.10 na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Dwornej zderzyły się dwa samochody. Sprawcą kolizji był kierujący daewoo lanosem mieszkaniec gmniny Grajewo, który nie ustąpił pierwszeństwa podczas zmiany pasa ruchu i doprowadził do zderzenia z fiatem sieną, kierowanym przez mieszkańca gminy Rajgród. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi, sprawca otrzymał mandat karny.

18.10.2010 r.
O godz. 9.45 mieszkaniec Grajewa poinformował dyżurnego KPP, że jadąc samochodem ciężarowym m-ki Volvo został uderzony w tył pojazdu. Obywatel Litwy, kierujący fiatem ducato, nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w jego tył. Sprawca kolizji otrzymał mandat karny, badanie nie wykazało alkoholu w wydychanym powietrzu.

Ok. godz. 12.30 na ul. Nowo Osiedle kierujący samochodem m-ki Polonez mieszkaniec Grajewa nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, podczas włączania się do ruchu, czym doprowadził do zderzenia z samochodem osobowym nissanem almerą, kierowanym przez mieszkańca Grajewa. Sprawcę kolizji ukarano mandatem.

czwartek, 28 października 2021

Ograniczenie wizyt w KP PSP w Grajewie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.