piątek, 23 lutego 2024

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 11879 wyświetleń

Urzędnikiem być warto

Komentarz burmistrza Grajewa do wyników pytania-ankiety zadanego internautom odwiedzającym portal e-Grajewo “Czy warto być urzędnikiem?”


69,0% odpowiedzi – tak


23,3% odpowiedzi – nie


7,7% odpowiedzi – nie mam zdania


“W środowisku małego miasta praca urzędnika postrzegana jest jako awans zarówno zawodowy jak i społeczny, spełniający ambicje ludzi, których kwalifikacje rosną, bo rosną też wymagania w stosunku do nich. Ci natomiast , którzy myślą że jest to “ciepła posadka” – mylą się. Rzeczywistość wymaga bowiem stałego kształcenia się i podnoszenia kwalifikacji. Chociaż na tak ogólnie postawione pytanie, trudno dać jednoznaczną odpowiedź. Bardziej szczegółowe pytanie (wręcz ankieta) pozwoliło by głębiej zastanowić się nad wynikami” – K. Waszkiewicz


Ankiety 


e-Grajewo.pl

Komentarze (12)

dobrze jest być darmozjadem i do tego nie trzeba mieć specjalnych kwalifikacji ani tym bardziej ambicji. szable do boju lance w dłoń darmozjada goń goń goń

Rozumiem warto jak się ma takiem pobory i taki stosunek do petenta czas powymieniać tych zasiedziałych urzędników np. Pana W...., burmistrzowie zmieniają się a oni są ciągle okej.

Rzeczywistość wymaga bowiem stałego kształcenia się i podnoszenia kwalifikacji.
ps.panie burmistrzu a czy pan nie wie o tym że w dzisiejszych czasach w każdej pracy wymagane jest ciągłe doszkalanie .

-+(nie ma na nich bata)

Moim zdaniem nie warto być urzędnikiem za mała kasa i zero szacunku od petentów!! poza tym taka kasa 1500 zł nawet jak dostanie w co watpie bo zarabia taki urzednik w miescie Grajewo około 900 na reke wiec ..

Ten XYZ to chyba sam piastuje stołek urzędnika , bo jakoś nie mogę uwierzyć w jego ciemnotę.

"Rzeczywistość wymaga ....stałego kształcenia się.....",no i oto chodzi!Kursy to super sprawa!Prawie jak w sanatorium!Musicie tylko podnieść urzędnikom pensje,bo tacy biedni!

Ty XYZ jesteś niedoinformowany zajrzyj na stronę z zarobkami urzędników. Pan W w ubiegłym roku zarobił ponad 100 tyś. złotych

Tak zarobki sekretarza w UM i starostwie oraz Skarbników oraz burmistrza vice burmistrza oraz starosty i vicestarosty jak na grajewskie realia to jest czysta kpina to skandal.

Nasi urzędnicy zarabiają całkiem niemałe pieniądze. Byle jaka kierowniczyna zarabia nawet 50 000 złotych rocznie, a tych kierowników jest trochę. Lepsze fuchy to 70-100 tys. Na pewno jest wśród tych ludzi trochę kompetentnych osób, które powinny być dobrze opłacane, ale część to po prostu miernoty, których jedynym atutem są znajomości wypracowywane często w obrzydliwy sposób. Z roku na rok wybiera ich lód naszego miasta i okolicznych wsi, .., poklepywaniem po ramieniu i łaszeniem się przed wyborami. Wyniki znane, znowu te same twarze, znowu kupa nauczycieli którzy nie radzą sobie nawet we własnej pracy... Nasi urzędnicy ze starostwa, powiatu i urzędu miejskiego zarabiają kupę kasy, spójrzcie na strony bip !!! Ludzie czas zmienić w najbliższych wyborach tą klikę!! Ja już mam dosyć tych samych twarzy. Dość tuczników które rosną na naszej krwi!! Obywatele Grajewa i okolicznych wsi zmieńmy TYCH ludzi.

1444 wyświetleń i 6 komentarzy? e-cenzura czuwa na szczęście wybory już niedługo i ludzie pokażą co myślą np. o panu W

Cenzurka!, dlaczego nie są zamieszczane komentarze? Gówno to, nie forum.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.