piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11899 wyświetleń

Uroczyste otwarcie PWP

Punktu Wydawania Posiłków w Gimnazjum im. prof. Adama Pałczyńskiego w Danówku.
26.09.2006 r.

To już drugi taki punkt, który powstał na terenie gminy Grajewo. Od ubiegłego roku szkolnego z posiłków w formie obiadów korzystają uczniowie Szkoły Podstawowej w Rudzie. W przyszłym tygodniu punkt wydawania posiłków zostanie uruchomiony również w Szkole Podstawowej w Białaszewie.
Urząd Gminy Grajewo

Rządowa ustawa "Pomoc państwa w zakresie dożywiania 2006 - 2009" weszła w życie 1 stycznia br. Jej celem jest stworzenie wieloletniego programu służącego walce ze społecznym problemem niedożywienia dzieci i młodzieży oraz innych osób potrzebujących, których sytuacja uzasadnia objęcie ich pomocą społeczną. W powiecie grajewskim z rządowych pieniądze na dożywianie uczniów jako pierwsza postanowiła skorzystać gmina Grajewo. Dzięki zaangażowaniu wójta gminy oraz kierownika ośrodka pomocy społecznej uczniowie gimnazjum w Danówku  będą mogli korzystać z nowo oddanej stołówki.

e-Grajewo.pl
Galeria zdjęć

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (2)

Świetnie moja gmina!!! Czasem na prawdę zaczynam wierzyć w ludzi. Dzieci uczące sie w Danówku często muszą daleko dojeżdzać a to pozwoli im na posiłek w ciągu dnia. BRAWO GMINA! Pozdrawiam!

Oni przynajmniej mają stołówkę..a PG3 ani stołówki ani sali gimnastycznej..:/

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.