Wiadomości

Uratowli przed zamarznięciem

Uratowli przed zamarznięciem
Dzięki informacjom przekazanym od anonimowych osób, grajewscy funkcjonariusze uratowali dwóch mężczyzn przed zamarznięciem.

Grajewscy policjanci dwukrotnie interweniowali wobec osób narażonych na wychłodzenie organizmu. Pierwszą informację dyżurny otrzymał po godzinie 16.00 od anonimowej osoby. Zgłoszenie dotyczyło mężczyzny leżącego na śniegu przy ul. Plac Niepodległości. Natychmiast we wskazane miejsce pojechał patrol. Okazało się, że jest to 48- letni mieszkaniec Grajewa. Czuć było od niego silną woń alkoholu. Mężczyzna miał problemy z utrzymaniem równowagi. Funkcjonariusze w trosce o jego życie i zdrowie przewieźli go do pomieszczeń jednostki. Niespełna godzinę później dyżurny otrzymał kolejne zgłoszenie. 51 – latek bez stałego miejsca zameldowania leżał w zaspie przy ul. Wyzwolenia.  Mężczyzna też był pod wpływem alkoholu. Noc spędził w komendzie.

Apeluje do wszystkich o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby bezdomne, starsze, lub nietrzeźwe. Nie przechodźmy obojętnie obok kogoś, komu może grozić zamarznięcie. Wystarczy jeden telefon, by uratować komuś życie. - KPP w Grajewie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.