poniedziałek, 22 lipca 2024

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 12557 wyświetleń

Uratowany przed zamarznięciem


Policjanci z Grajewa patrolując w nocy miasto zauważyli leżącego na trawniku mężczyznę. Mocno wyziębionego 44 - latka mundurowi odwieźli do szpitala.

8 listopada br. nad ranem tuż po godzinie 3.00, policjanci z Grajewa patrolując osiedle Broniewskiego zauważyli leżącą na trawniku osobę. Na zewnątrz panowała niska temperatura, mężczyzna był tak zmarznięty, że nie był w stanie rozprostować rąk. Dodatkowo wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu. Nie potrafił także powiedzieć jak się nazywa i gdzie mieszka. Mocno wyziębionego mężczyznę mundurowi przewieźli do szpitala. Dopiero tam udało się ustalić, że jest to 44 - letni mieszkaniec Łomży, który obecnie przebywa u swojej matki w Grajewie.

Okres jesienno - zimowy jest szczególnie trudny i niebezpieczny dla osób bezdomnych, w podeszłym wieku i nietrzeźwych. Niskie temperatury, opady i wiatr mogą stanowić zagrożenie nie tylko dla zdrowia, ale i życia tych osób. Dlatego też grajewscy policjanci apelują do wszystkich o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni!
KWP w Białymstoku


Komentarze (3)

Był zapewne na borygo nie zamarzłby!

To co on myślal że w grajewie afryka ;;;;;;;

dokładnie, borygo nie zamarza

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.