niedziela, 5 lutego 2023

Wiadomości

Uratowano bezdomnego


19 stycznia br. w Grajewie mężczyzna zaklinował się i nie mógł wyjść z budynku. Został uratowany dzięki szybkiej interwencji służb.


Po godz. 15.00 w jednym z nieużytkowanych budynków przy ul. Pocztowej mężczyzna zaczepił się o druty próbując wyjść przez któryś z zabezpieczonych przez właścicieli otworów. 50 – latek, w tym obiekcie przebywał już nie pierwszy raz, nie posiada on stałego miejsca zamieszkania.

Prawdopodobnie w ten sam sposób dostawał się do pomieszczeń i je opuszczał. Tym razem pechowo zaczepił się i zabrakło mu sił by wydostać się samodzielnie (był pod wpływem alkoholu). 

Jak potwierdza oficer prasowy KPP Grajewo - bezdomny grajewianin wzywał pomocy! Pies z sąsiedniej posesji o imieniu "Kalinka' tak głośno ujadał, że szczekanie psa i wołanie o pomoc usłyszał przypadkowo pracownik kolei. Dzięki szybkiej interwencji Policji i Straży nie doszło do tragedii, wyczerpany człowiek mógł się udusić. Poszkodowanego przekazano zespołowi Pogotowia Ratunkowego.

 

e-Grajewo.pl

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.