wtorek, 28 września 2021

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 6315 wyświetleń

Uprawiał konopie na nieużytkach

Uprawiał konopie na nieużytkach

Ełccy kryminalni zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich. Na terenie nieużytków rolnych na obrzeżach miasta mężczyzna hodował 8 roślin w doniczkach. 23-latek odpowie za zabronioną uprawę, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że w ustronnym miejscu na polach na obrzeżach Ełku znajduje się uprawa konopi indyjskich. Wykonując czynności w tej sprawie policjanci zabezpieczyli 8 doniczek z roślinami o różnej wielkości. W toku dalszych działań kryminalni ustalili, kto wykorzystuje nieużytki rolne w nielegalnym celu. Właściciel niedozwolonych substancji został zatrzymany. 23 -latek nie krył zaskoczenia, że policjanci znaleźli jego rośliny.  

Teraz mężczyzna tłumaczyć się będzie przed sądem. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za uprawianie konopi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Trwają czynności w tej sprawie - informuje KPP w Ełku
 

Komentarze (7)

Dajcie ludziom zyc
Komu od przeszkadza jak posadzi sobie rosline i sam ją spali? Nikogo przy tym nie krzywdzac?
Zakazcie alkoholu - to rodzi prawdziwa patologie.

Zbyt pozytywna dlatego zakazana!

co to za brednie marihuana to nie narkotyk

Chcemy sadzić palić zalegalizować !!!

Palcie a później wsiadajcie za kierownice i prowdzcie samochód. Palcie w pracy, mozę bedzie miej błędów. Alkohol i marihuana są dla ludzi ale są pewne granice.

o juz odrazu widac kto w grajewie cpun po samych komentarzach

wolne konopie

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.