Sport

  • 6 komentarzy
  • 12086 wyświetleń

Unihokej dziewcząt i chłopców

 PÓŁFINAŁU IGRZYSK GRUPY ZACHODNIEJ W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT  I CHŁOPCÓW

  Dnia 18.11.2009r. w hali MOSiR w Grajewie rozegrany został  Półfinał Igrzysk Województwa Podlaskiego w unihokeju dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Grajewie..


KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT

FINAŁ

SP nr 1 Grajewo – SP Stare Zakrzewo  – 6 : 1
SP nr 2 Grajewo – SP Kupiski    – 0 : 5
SP nr 2 Grajewo – SP Stare Zakrzewo  – 1 : 6
SP nr 1 Grajewo – SP Kupiski    – 3 : 1


   KLASYFIKACJA  KOŃCOWA  SZKÓŁ

1. Szkoła Podstawowa nr 1  Grajewo  45 pkt.    opiekun: Regina Sulewska
2.  Szkoła Podstawowa Kupiski   39 pkt.    opiekun: Adam Wszeborowski
3. Szkoła Podstawowa Stare Zakrzewo  34 pkt.      opiekun: Ryszard Kamiński                                                                                                                  

4. Szkoła Podstawowa nr 2 Grajewo   30 pkt.  opiekun: Jolanta Bieńkowska        Dorota Organek
 5 – 6 Szkoła Podstawowa Rydzewo   26 pkt.
          Szkoła Podstawowa Jeziorko   26 pkt.
 7 – 8 Szkoła Podstawowa Lachowo   23,5 pkt
          Szkoła Podstawowa Rosochate Kościelne 23,5 pkt.
 

    KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW

             WYNIKI SPOTKAŃ

   
         FINAŁ

SP nr1 Grajewo – SP Rosochate Kościelne  - 8 : 1
SP nr 2 Grajewo – SP Kupiski   - 2 : 3
SP nr 2 Grajewo – SP Rosochate Kościelne  - 4 : 1
SP nr 1 Grajewo – SP Kupiski   - 2 : 6


KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ

1. Szkoła Podstawowa Kupiski    45 pkt. opiekun: Adam Wszeborowski
2. Szkoła Podstawowa nr 1  Grajewo   39 pkt.    opiekun: Norbert Szulc
3. Szkoła Podstawowa nr 2 Grajewo   34 pkt opiekun: Adam Cudny      Jolanta Bieńkowska   
4. Szkoła Podstawowa Rosochate Kościelne   30 pkt. opiekun: Edyta Dołkowska
5 - 6. Szkoła Podstawowa Rajgród    26 pkt.    
          Szkoła Podstawowa Dobrzyjałowo   26 pkt.
7 – 8. Szkoła Podstawowa Lachowo    23,5 pkt.
          Szkoła Podstawowa Kołomyja   23,5 pkt

Do Finału Igrzysk Województwa Podlaskiego awansują po trzy drużyny dziewcząt i chłopców.   Kierownik Grupy Zachodniej dziękuje  Kierownikowi MOSiR w Grajewie – Panu Ryszardowi Kuźmie za udostępnienie obiektów sportowych oraz Norbertowi Szulc i Adamowi Cudnemu za sędziowanie zawodów.

Kierownik Grupy Zachodniej
               Zdzisław Dobrowolski   

czwartek, 29 września 2022

SP2. "Jesienne biegi" klas VI

czwartek, 29 września 2022

CRESOVIA - WARMIA 1:1

Komentarze (6)

SP1 NAJLEPSZE!!!!
ROZWALIMY WAS KAŻDEGO DNIA!!!!
NIEDŁUGO ROZWALIMY W KOSZA!!

haha i SP 1 nie ma pierwszego miejsca ;p

a moze meczyk w tenisa stołowego SP 2- SP !.........;p

uważajcie, żebyście sami się nie porozwalali ...

I tak na 4 zdjęciu karny powinien być ;P jeżeli trafil w piłkę ;)

Pff... jedynka zobaczymy czy rozwalicie w ręczną ... (:

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.