poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11877 wyświetleń

"Unidrogą" do sukcesu

Z Adamem Kulikowskim, prezesem przedsiębiorstwa drogowo- mostowego Unidrog w Grajewie oraz wiceprezydentem Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa rozmawia Adam Mazurek.


- Unidrog powstał w 1994 r., proszę krótko opowiedzieć skąd wziął się pomysł na założenie w Grajewie firmy zajmującej się budową i remontowaniem dróg ?


A.K. –  Po studiach zacząłem pracę w dużych państwowych firmach związanych z budownictwem a potem drogownictwem. Od 1988 roku pracowałem jako szef Rejonu Dróg Publicznych w Grajewie, a po reorganizacji drogownictwa zostałem Dyrektorem Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych. Po 1993 r. powstała możliwość prywatyzacji przedsiębiorstw państwowych, jako pierwszy w Polsce podjąłem taką próbę. Jednak w ostatnim etapie prywatyzacji związek zawodowy zablokował ten proces, postanowiłem więc założyć prywatną firmę drogową. Wiedziałem jak wygląda drogownictwo, wiedziałem jak ma funkcjonować prywatne przedsiębiorstwo, widziałem jak są wady państwowych przedsiębiorstw... 

CZYTAJ CAŁY WYWIAD

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (5)

No nareszcie mogę pogratulować dla Pana Dyrektora ADAMA KULIKOWSKIEGO.Życzę Panu Panie Dyrektorze dużo zdrowia i szczęscia rodzinnego oraz sukcesów zawodowych.

Gratulacje Panie Adamie, to nie blef - "Co Grajewo wyprodukuje, to Świat kupi"

Takich ludzi trzeba szczególnie doceniać. Dają pracę mieszkańcom, promują dobre imię Grajewa w kraju, no i przede wszytskim mają zasady. Złoty certyfikat Fair Play to naprawdę wielka sprawa. Pozdrawienia dla prezesa.

rozwijać skrzydełka rozwijać bo jest gdzie......

Pozdrawiamy elegancką Panią v-ce Prezes.Pzni Doroto , całe szczęście,że Pani nie wybiera się na emeryturę.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.