Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11444 wyświetleń

Unia powiedziała NIE

Grajewo

Miasto sporządziło projekt p.n. „Modernizacja oświetlenia i budowa komunalnych linii oświetleniowych" zabezpieczyło w budżecie na rok 2007 kwotę 100 000,00 zł  niestety - w związku z brakiem dofinansowania ze środków pomocowych UE modernizacja oświetlenia ulicznego nie jest możliwa w tym roku.

Projekt obejmował:
1/ „Budowa oświetlenia drogi dojazdowej od ul. Cmentarnej
2/ „Budowa oświetlenia w części ul. Dwornej
3/ „Budowa linii oświetleniowej przy ul. Mickiewicza - park przy Urzędzie Miasta

e-Grajewo.pl

wtorek, 23 lipca 2024

Ogłoszenie UM w Grajewie

Komentarze (4)

Chcieliscie UE, bedziecie ją mieli.

Pieniadze na samochody dla policji to znajduja od reki a ,zeby przeznaczyc je na oswietlenie to nie ma.Za to policja bedzie sie uganiac po nie oswietlonych osiedlach przyswiecajac mieszkancom droge do domu.

Szok!!!
W Grajewie rządzi PiS a PiSowski sejmik uwala ich projekty dając kasę dla miast rządzonych przez liberałów lub czerwonych!
Dlaczego?!?!?!

Zastanawiał się ktoś może czemu nie ma już reklam w TV ile to na UE zarabiamy ? Otóż budżet za rok 2006 był pierwszym w którym Polska do UE dopłaciła. Dostajemy z UE tylko tyle ile sami wpłacimy minus koszty administracji Brukselskiej. Polecam mój kanał na Youtube :) http://www.youtube.com/profile?user=SinOfKane

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.