wtorek, 28 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

Ultradźwięki w SEKRECIE CIAŁA

Współczesna kosmetologia oferuje klientom coraz bardziej komfortowe i spektakularne zabiegi. Zastosowanie nowoczesnej cyfrowej aparatury jest bezbolesną alternatywą dla tradycyjnych metod np. manualnego oczyszczania skóry. Zwiększa ona również możliwości transportowania składników aktywnych w głąb skóry.

PEELING KAWIATACYJNY
Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry poprzez peeling ultradźwiękowy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie. To nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Peeling ultradźwiękowy jako system działa na skórę łagodnie poprzez przyjemne, naturalne wibracje bez użycia prądu elektrycznego. Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości, czego rezultatem jest - zauważalna w widoczny sposób - skóra odnowiona i odświeżona.
Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Głębokie oczyszczenie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowuje skórę do wszelkich kosmetycznych aplikacji, odbywa się naturalna, głęboka penetracja produktów bez zastosowania prądu, efekt wzbudzonej energii powoduje, że poziom melaniny spada, a odbarwienia i skazy cery znikną.
Peeling kawitacyjny przeznaczony jest do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.
Peeling kawitacyjny można przeprowadzić na twarzy, dłoniach oraz plecach.
Bardzo dobre efekty uzyskuje się łącząc peeling kawitacyjny z sonoforezą (ultradźwiękami). Fale emitowane przez specjalne urządzenie masują skórę i wprowadzają substancje aktywne w głąb do skóry właściwej.
Jakie są efekty zabiegu? :
· usuwa zanieczyszczenia skóry
· bezboleśnie i dokładnie czyści skórę twarzy, szyi i dekoltu
· usuwa martwe komórki skóry
· uwalnia pory od nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych
· regeneruje skórę oraz mięśnie mimiczne
· przyspiesza mikrokrążenie
· pomaga w leczeniu trądziku poprzez swoje działanie sterylizujące
· głęboko nawilża poprzez mikromasaż
· poprawia wymianę jonową, wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
· poprawia strukturę blizn
· pozostawia nadzwyczajnie odmłodzoną, odświeżoną i zregenerowaną skórę
· dezynfekuje obszar poddany zabiegowi, zapobiegając pojawianiu się stanów zapalnych,
· nie wymaga rozgrzewania dlatego można go bezpiecznie wykonywać przy skórach naczyniowych i wrażliwych,
· rozjaśnia przebarwienia i plamy pigmentacyjne,
Częstotliwośc zabiegu:
- jednorazowo lub w serii 1 w tygodniu przez 5-6 tygodni
Przeciwwskazania:
- ciąża
- choroby nowotworowe
- rozrusznik serca

ULTRADŹWIĘKI- SONOFOREZA
Sonoforeza jest to wprowadzanie w głąb skóry substancji czynnych zawartych w ampułce odpowiednio dobranej do rodzaju i potrzeb skóry. Dzięki ultradźwiękom składniki aktywne preparatu docierają do najgłębszych warstw naskórka. Działanie ampułki jest w skutek tego szybciej widoczne i długotrwałe.
Podczas zabiegu na skórę zostaje nałożona specjalna maseczka lub ampułka, a następnie przykładana jest głowica emitująca fale ultradźwiękowe w celu zwiększenia penetracji produktami aktywnymi. Ciepło wytworzone przez ultradźwięki penetruje głębiej tkankę, aby odprężyć skórę i mięśnie, podczas gdy głęboki delikatny masaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację komórek. Tym samym ultradźwięki ułatwiają penetrację substancjom leczniczym i preparatom które działają uszczelniająco na naczynia krwionośne lub przyspieszają leczenie zmian trądziku pospolitego i różowatego, a także preparatom nawilżającym, odżywiającym i regenerującym skórę suchą, złuszczającą się, niedotlenioną, wiotką, poszarzałą, zmęczoną i dojrzałą. Efektem tego jest spłycenie zmarszczek, ujędrnienie, nawilżenie i wygładzenie skóry, stymulacja mięśni, zlikwidowanie przebarwień oraz dokładne odżywienie.
Wpływ fali ultradźwiękowej na skórę:
· zwiększa przepuszczalność błon komórkowych umożliwiając wtłaczanie substancji aktywnych
· w widoczny sposób zwiększa efektywność zabiegów kosmetycznych
· pomaga wzmocnić naczynia krwionośne
· stymuluje regenerację uszkodzonej tkanki, przyspieszając wygładzanie blizn
· eliminuje zmarszczki i zapobiega ich tworzeniu
· likwiduje worki i cienie pod oczami poprawiając krążenie krwi i limfy
· rozbija cząsteczki tłuszczu zwiększając skuteczność zabiegów antycellulitowych i ujędrniających
· wygładza i nawilża skórę
Czas wykonywania: 40 min


Wszystkim czytelnikom portalu www.e-grajewo.pl
proponujemy na wszystkie wiosenne zabiegi 10% RABATU,
po podaniu hasła: ULTRADŹWIĘKI.

ZAPRASZAMY DO SALONU SEKRET CIAŁA
Ul. Ełcka 2
19-200 Grajewo
Tel.: 661 869 299
www.sekret-ciala.pl
biuro@sekret-ciala.pl


Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.