Sport

  • 1 komentarzy
  • 9707 wyświetleń

UKS "Rundak" i LO zaprasza

Uczniowski Klub Sportowy ,,Rundak” przy Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika  pod patronatem Pana Burmistrza Miasta Grajewo  21 marca 2007 roku organizuje  Gimnazjadę  w strzelectwie z broni pneumatycznej.Celem zawodów jest popularyzacja strzelectwa sportowego wśród młodzieży i rozwijanie olimpizmu i ducha sportowej rywalizacji.

Całkowity koszt związany z organizacją zawodów , ich zabezpieczeniem pod względem technicznym oraz zapewnieniem fachowej obsługi instruktorskiej i sędziowskiej ponosi organizator.


   REGULAMIN GIMNAZJADY w STRZELECTWIE PNEUMATYCZNYM.

Uczestnictwo:
W zawodach powinni uczestniczyć tylko uczniowie trzecich klas. Szkołę reprezentują pięcioosobowe zespoły z każdej trzeciej klasy, mogą to być zarówno dziewczęta jak i chłopcy / czyli jeżeli np. w Gimnazjum są cztery trzecie klasy - w zawodach powinno startować 20 zawodników /. O miejscu w zawodach decyduje średni wynik Szkoły.

Termin i miejsce zawodów
21.03. od godz. 800 do 1400 w Liceum Ogólnokształcącym w Grajewie /strzelnica pneumatyczna/ według ustalonego poniżej porządku:
- PG nr 2 – od godz.800 do godz. 930
- PG Danówek – od 930 do 1030
- PG nr 1 – od 1030 do 1200
- PG nr 3 – od 1200 do 1330 .

Konkurencje strzeleckie
Strzelanie w postawie siedzącej : 5 strzałów próbnych + 10 ocenianych,

Klasyfikacja i nagrody
Klasyfikacja prowadzona będzie w kategorii indywidualnej i zespołowej. Średni wynik  ustala się dzieląc sumę uzyskanych punktów przez liczbę osób uprawnionych do strzelania z danej Szkoły .  Za I miejsca zwycięscy otrzymają puchary:
- Zespołowo I miejsce –puchar Burmistrza Grajewa ,
- Indywidualnie I miejsce – puchar Dyrektora LO .
- Indywidualnie II miejsce – Puchar Prezesa UKS,,Rundak”

Informacje dodatkowe
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 29.03. w czasie Giełdy Szkół w sali MOSiR.
Szkoły , które wyrażają chęć uczestniczenia w Gimnazjadzie uprzejmie prosimy o kontakt z organizatorem : p.Edwardem Dolezińskim / tel. 0862722096 wew. 15   lub  606496479 /.

Komentarze (1)

Jol joł MajkiMajk jestes hiphop szczelec

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.