wtorek, 28 czerwca 2022

MOSiR

UKS MOSiR Grajewo w Finale

8 listopada 2008 w hali MOSiR w Grajewie rozegrany został półfinał UKS-ów w tenisie stołowym o Puchar PZTS. W turnieju startowało po 8 zespołów z województw: Podlaskiego, Lubelskiego, Mazowieckiego oraz 3 zespoły z Wamińsko-Mazurskiego. W pierwszej fazie turnieju wyłoniono zwycięzców grup a następnie rozegrano mecze, które wyłoniły drużyny na miejscach I-III. Zwycięzkie drużyny otrzymały puchary, medale oraz wszystkie zespoły dyplomy.
Spośród podlaskich uks-ów tylko grajewskiej drużynie (Włóczko Krzysztof, Marczykowski Rafał) udało się dołączyć do grona ośmiu najlepszych uks-ów w kraju.


Dziewczęta - grupa młodsza 

Lp

Nazwa klubu

Imienny skład

Województwo

1.

MLUKS Nadwiślanin Płock

Bagrowska Katarzyna, Wereszczaka Anna

Mazowieckie

2.

UKS Grabów Szlachecki

Gajaszek Alicja, Beczek Maja

Lubelskie

3.

UKS Remik Stary Folwark

Nowosadko Kamila, Hołubowicz Oliwia

Podlaskie

4.

UKS Tur Czerwonka

Halicka Sylwia, Komendant Patrycja

Podlaskie

5-6.

UKS Bielany 273 Warszawa

UKS Kępa Piotrawińska

Kacprzak Milena, Molska Paulina

 

Bryś Kaja, Chodoła Dominika

Mazowieckie

 

Lubelskie

Chłopcy – grupa młodsza

1.

LUKS ABC Żak Pisanica

Kotowski Tomasz, Cudnowski Bartosz

Warmińsko-Mazurskie

2.

MLUKS Nadwiślanin Płock

Fuz Adam, Lau Mateusz

Mazowieckie

3.

UKS Miłków

Chomiuk Kacper, Kopeć Krystian

Lubelskie

4.

UPKS Arka Ryki

Gąska Bartek, Wąsik Mateusz

Lubelskie

5-7.

UKS Białobrzegi

UKS Tur Czerwonka

 

GLUKS Naprzód TREMET Skórzec

Łaniewski Mateusz, Kanoza Piotr

Klejno Bartłomiej, Piluk Przemysław

Perchuć Rafał, Żaczek Bartosz, Kosut Adrian

Podlaskie

Podlaskie

 

Mazowieckie


Dziewczęta – grupa starsza 

1.

UKS Legion Grabów Szlachecki

Drózd Patrycja, Figacz Kinga, Nowicka Anna

Lubelskie

2.

UKS Alfa Gostynin

Durmaj Lidia, Zawitowska Anna

Mazowieckie

3.

UKS Ósemka Białustok

Dąbrowska Aleksandra, Zimnoch Joanna

Podlaskie

4.

MLUKS Nadwiślanin Płock

Lau Aleksandra, Szelkowska Sylwia

Mazowieckie

5-7.

UPKS ARKA Ryki I

 

UKS Remik Stary Folwark

UKS Ratusz Giżycko

Głodek Kamila, Kuchnio Joanna, Wojtal Nikola

Podlewska Magdalena, Opanowska Monika

Słowikowska Natalia, Chojnowska Paulina

Lubelskie

 

Podlaskie

 

Warmińsko-Mazurskie

Chłopcy – grupa starsza

1.

SLKS Olimpijczyk Jeżewo

Joachimowicz Arkadiusz, Kalisz Arkadiusz

Mazowieckie

2.

UKS Dwójka Grajewo

Marczykowski Rafał, Włóczko Krzysztof

Podlaskie

3.

UPKS Arka Ryki

Gąska Mateusz, Kowalczyk Konrad

Lubelskie

4.

MLUKS Wąsewo

Ogrodnik Marek, Ogrodnik Piotr

Mazowieckie

5-7.

LUKS Stróża

 

LUKS Czarni Czarna Białostocka

UKS Ratusz Giżycko

Plichta Adrian, Kozłowski Marcin

Sitko Mateusz, Tynecki Oskar, Święcicki Michał

Ferenc Piotr, Domysławski Wojciech

Lubelskie

 

Podlaskie

 

Warmińsko-Mazurskie


UWAGA: ZDOBYWCY MIEJSC 1-2 UZYSKALI PRAWO GRY W ZAWODACH FINAŁOWYCH, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH 22-23.11.2008 w Rzeszowie.


Galeria zdjęć


Galeria zdjęć

e-Grajewo.pl



Galeria zdjęće-Grajewo.pl

poniedziałek, 22 maja 2017

Derby powiatu grajewskiego

poniedziałek, 22 czerwca 2009

MOSiR “WAKACJE 2009 ”

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.