sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 8376 wyświetleń

Ukradła aparat i pieniądze

W miniony wtorek policjanci grajewskiej komendy Policji zatrzymali 21–letnią mieszkankę Białegostoku podejrzaną o kradzież aparatu fotograficznego i pieniędzy na terenie jednego z ośrodków wczasowych nad Jeziorem Rajgrodzkim.  Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

W minioną niedzielę przed południem, dyżurny grajewskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie, że na terenie jednego z ośrodków wczasowych nad Jeziorem Rajgrodzkim doszło do kradzieży aparatu fotograficznego oraz pieniędzy w kwocie 1000 zł. Pokrzywdzony, 38 - letni mieszkaniec powiatu giżyckiego, oszacował straty na ponad 2 tysiące złotych. Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzna w towarzystwie znajomych przebywał na biwaku na terenie ośrodka. Tam poznał młodą kobietę i mężczyznę, którzy mieszkali obok miejsca, w którym biwakował mężczyzna. Grupa wczasowiczów wspólnie spędzała czas. Ustalono, że pod nieuwagę właściciela pojazdu kobieta ukradła z jego samochodu aparat fotograficzny, statyw do aparatu oraz 1000 złotych. Skradziony aparat oddała do jednego z grajewskich lombardów. Następnego dnia, po kradzieży  podejrzana opuściła ośrodek wczasowy. Grajewscy policjanci zatrzymali ją na terenie Białegostoku. 21–latka trafiła do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszała zarzut kradzieży. Teraz sprawą zajmie się sąd.

 

KPP w Grajewie

Komentarze (1)

znajomosc sie nie oplacila/w grajewje tez takich artystek nie brakuje/,zapoznaja sie z toba a potem okradno,

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.