poniedziałek, 25 października 2021

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 11908 wyświetleń

Ukradł 15 puszek piwa

Ukradł 15 puszek piwa

- 24 maja 2011 r. mieszkanka Grajewa poinformowała KPP, że w nocy z 23 na 24 maja br. nieznany sprawca włamał się do altanki na ogródkach działkowych przy ul. Elektrycznej w Grajewie. Złodziej dokonał kradzieży 15 puszek piwa o wartości ok. 45 złotych.

Tego samego dnia o godz. 14.40 pracownik sklepu przy ul. 9 PSK w Grajewie powiadomił, iż została ujęta sprawczyni kradzieży. Okazała się nią mieszkanka Prostek, która usiłowała zabrać bez zapłaty artykuły spożywcze na kwotę ok. 24 złotych. Kobieta została ukarana mandatem.


- 25 maja o godz. 7.55 grajewianin zawiadomił oficera dyżurnego Policji, że w nocy z 24 na 25.05. nieznany sprawca porysował powłokę lakierniczą w samochodzie osobowym marki Opel. Auto było zaparkowane na parkingu niestrzeżonym przy ul. Wojska Polskiego, bl. 72.

 

poniedziałek, 25 października 2021

Kronika 997 - Ełk

Komentarze (4)

Bardzo cenna informacja. MAM PEWNE ROZWIĄZANIE!
Radze trzymać alkohol w innym miejscu niż altanka. Myślę, że to powinno pomóc i zdziwić tego złoczyńcę.

miała baba nosa na alkohol - jak pies!

to alkohol trzyma się w altankach , zawsze myślałem ze do tego są barki albo poczciwa lodowka. Hehehe . a może właścicielowi już się nie mieściło w domu.........pozdrawiam

trzeba bylo wypic wszystkie to by nikt nie ukradl.10 PRZYKAZANIE,SPRAGNIONYCH NAPOIC!!!!!!!!!!!!!!!!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.