Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 11675 wyświetleń

"Układ słoneczny" wg PG3

5 grudnia br. o godzinie 17.00 w Publicznym Gimnazjum nr 3 w Grajewie odbył się finał konkursu na najciekawszą prezentację multimedialną pt. "Układ słoneczny". W ogłoszonym pod koniec września 2007 r. konkursie wzięło udział 20 drugoklasistów wykonując 11 prezentacji. Konkurs zorganizowany został przez nauczycielki PG 3 Ewę Wojciechowską i Alicję Deresz.

Najciekawszą okazała się prezentacja Tomasza Gleby z II d, drugie miejsce zajęła Adriana Gryczkowska, a trzecie Adam Ciurzycki. Wyróżniona przez publiczność została praca Mateusza Ciechanowicza, Daniela Chodnickiego i Łukasza Rogowskiego.

- Przy ocenianiu prac brałyśmy pod uwagę zawartość merytoryczną, ujęcie tematu, wykorzystane materiały, efekty animacji, sposób w jaki prezentacja została zbudowana oraz ogólne wrażenie - powiedziała nam Ewa Wojciechowska.

Uczniowie mogą liczyć na ocenę celującą z fizyki i z informatyki, która będzie brana pod uwagę przy wystawianiu oceny semestralnej. Konkurs miał na celu propagowanie wiedzy związanej z astronomią i umiejętność wykorzystania technik informacyjnych w przekazywaniu różnych wiadomości.

e-Grajewo.pl

Komentarze (4)

gratuluje AduŚ ;p oby tak dalej

Jeeee Gryycza szalejesz;d

Gryczaaa wymiatasz ;d ;))))

Grrycza Szatanie...:P:):*

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.