wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 8492 wyświetleń

Ukąszenie przez żmiję

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Grajewie udzielili pomocy kobiecie, która została ugryziona prawdopodobnie przez żmiję na jednej z posesji letniskowych. Z uwagi na okoliczności funkcjonariusze natychmiast zawieźli 60-latkę do szpitala. Dzięki błyskawicznemu działaniu i pomocy policjantów kobieta szybko i bezpiecznie dotarła do placówki medycznej.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, wczoraj po południu, pełnili służbę w rejonie jednej z miejscowości w gminie Rajgród. Po godzinie 17.00, zgłosił się do nich kierowca samochodu, z prośbą o pomoc w szybkim dotarciu do szpitala. W trakcie krótkiej rozmowy z mężczyzną policjanci ustalili, że jego żona odczuwa silny ból nogi i głowy, po tym jak została ugryziona prawdopodobnie przez żmiję, na jednej z posesji letniskowych. Policjanci widząc powagę sytuacji natychmiast przystąpili do udzielenia pomocy 60-latce. Mundurowi bez wahania zabrali poszkodowaną do radiowozu, a następnie „na sygnałach” przewieźli kobietę do szpitala. Jednocześnie, funkcjonariusze poinformowali dyżurnego grajewskiej komendy o zaistniałym zdarzeniu, który niezwłocznie uprzedził placówkę medyczną o transporcie kobiety.

Dzięki błyskawicznemu działaniu i pomocy policjantów kobieta szybko i bezpiecznie dotarła do szpitala, gdzie została jej udzielona pomoc medyczna.

Komentarze (5)

nie wierze w to ani troche w grajewie nie ma zmiji tylko same nożowniki chodzą w grupie

A nie można podać nazwy miejscowości?!

Gdzieś musi być gniazdo,szukajcie

Coś się zmieniło w tej naszej kochanej Polsce, Policja potrafi już nawet pomóc brawo

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.