czwartek, 9 grudnia 2021

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 9556 wyświetleń

UE dla firm

Bezpłatne Seminarium dla Przedsiębiorców

Ministerstwo Gospodarki i Pracy, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego organizuje bezpłatne seminarium dotyczące Sektorowego Programu Operacyjnego – Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw.
Seminarium odbędzie się 29 września 2005 r. w sali konferencyjnej „Jan Klemens” Hotelu Branicki w Białymstoku przy ul. Zamenhofa 25

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: [email protected], lub tel. 085 74 97 469, 74 97 470 lub faksem 085 74 85 146 do 26 września br.

Program spotkania informacyjno-konsultacyjnego

e-Grajewo.pl

środa, 8 grudnia 2021

Stopy procentowe znowu w górę

Komentarze (1)

po co to komu, przecież okazało się, że bardzo sporadyczne sa przypadki wypłat lub przyznania środków z tego programu polskim firmom, które sie o nie ubiegały! wim coś na ten temat, prawie wszyscy składający wczesniej wnioski przeszli pozytywnie I etap i czekają na zatwierdzenie. a prowizje i koszty opracowań wniosków zapłacone, kredyty zaciągnięte - i nikt nie wie kiedy "u góry" się dogadają! SKANDAL ! Dlatego twierdzę, że na taki "rarytas" jak ubieganie się o dofinansowanie z funduszy UE stać naprawdę bogate firmy.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.