Wiadomości

Udaremnili przemyt 26 tys. paczek białoruskich papierosów

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Budziska zatrzymali do kontroli busa na litewskich numerach rejestracyjnych. Z pozoru pusty samochód został prześwietlony i dokładnie sprawdzony. W podwójnej ścianie auta mundurowi wspierani przez służbowego psa Denara wykryli 26 tys. paczek białoruskich papierosów.

Wartość kontrabandy oszacowano na ponad 440 tys. zł.

 

Wobec kierowcy, 37-letniego obywatela Białorusi, wszczęto postępowanie karne skarbowe, do którego zabezpieczono papierosy oraz samochód przystosowany do ich przemytu. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem.

 

Oficer prasowy podlaskiej KAS

Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.