czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 13041 wyświetleń

Uciekł z miejsca zdarzenia

Policjanci zatrzymali 23- latka, który będąc pod wpływem alkoholu, bez uprawnień prowadził samochód, spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia.

O godzinie 20:20 w miejscowości Woźnawieś miała miejsce kolizja drogowa. Na pas ruchu którym poruszał się samochód marki BMW kierowany przez mieszkańca gm. Rajgród zjechał jadący z naprzeciwka samochód marki VW Polo. Kierowca BMW w celu uniknięcia zderzenia zjechał na pobocze, jednakże nie uniknął zderzenia z volkswagenem, który uszkodził mu lewe lusterko. Sprawca kolizji odjechał z miejsca zdarzenia. Uciekiniera, 23-letniego mieszkańca powiatu augustowskiego, zatrzymali augustowscy policjanci. Badanie na zawartość alkoholu wykazało 2,45 promila. Ponadto mężczyzna posiadał zakaz kierowania pojazdami. Za spowodowanie kolizji i ucieczkę z miejsca zdarzenia, a także jazdę pod wpływem alkoholu oraz bez uprawnień mężczyzna odpowie przed Sądem. - informuje KPP w Grajewie

Komentarze (4)

Mała podpowiedź - Woznawieś, nie Woźnawieś. Pozdrawiam.

i tu sie mylisz Poleekarp

Xyz, informacja od rodowitych mieszkańców, a nie z blednego drogowskazu przy Tamie ;]

Moi drodzy nauczcie sie pisac poprawie nazwe mojej miejscowosco to jest
WOŻNAWIEŚ..

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.