UWAGA

środa, 17 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 12887 wyświetleń

"Tytani Energii 2011”


"Tytani Energii 2011” to unikalny na polskim rynku konkurs skierowany do przedsiębiorstw z szeroko pojętego sektora przemysłowego, które mogą pochwalić się najlepszymi praktykami w zakresie efektywności energetycznej, ochrony środowiska i ekologicznej produkcji z wykorzystaniem paliwa biomasowego, jak również dostawców najlepszych rozwiązań dla tego sektora.

Laureaci wyłaniani są w następujących kategoriach:

    Rozwiązanie/Produkt Roku
    Firma Roku
    Człowiek Roku
    Inwestycja Roku

 4 kwietnia 2012 roku Kapituła Konkursu "Tytani Energii 2011” przyznała dwie nominacje Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej w Grajewie:

  •    w kategorii Firma Roku
  •   w kategorii Inwestycja Roku - za realizację inwestycji biomasowej (budowa układu skojarzonej produkcji ciepła i energii elektrycznej w oparciu o spalanie biomasy)

oraz Radosław Zolnik uzyskał nominację w kategorii Człowiek Roku.


   
Gala rozdania nagród odbędzie się 18 kwietnia 2012 r., w ramach II Krajowego Forum Spalania Biomasy w Krakowie, w spektakularnych wnętrzach Kopalni Soli w Wieliczce (w Sali widowiskowej "Warszawa", która znajduje się na głębokości 122,5 m).
źródło: pecgrajewo.com.plKomentarze (10)

Mam nadzieję że ta nominacja będzie tylko pierwszym etapem do sukcesów p.Zolnika i PEC.

brawo panie prezesie

Trzymam kciuki za pana Zolnika i PEC

Sukcesem PEC jest nie tylko to Panie Januszu ale również Modernizacja sieci ciepłowniczej w Grajewie. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w otrzymało ponad 16 milionów dotacji. Plac budowy został już przekazany więcej info na www PECu i wiele wiele innych inwestycji rozpoczętych i zakończonych jak np. Os. Szkolna Pozdrawiam. Gratulacje dla Pana Zolnika

wystarczy pozyskać trochę dotacji z funduszy, a nagrody się sypią jak z rękawa.

Radzik wielkinszacun!!!

dlaczego oplaty nie zmalaly

a dlaczego cena za tonę węgla nie zmalała albo podatek

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.